Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
penzion
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 5500 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu 1+ kk v Teplicích v 11. patře bytového domu. Družstevní byt o celkové výměře 20 m2 v klidném čistém domě. Bezproblémové parkování, veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Hledáme dlouhodobého nájemníka. Měsíční nájemné činí částku 5 500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (jedna osoba 1 400 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem slunného bytu 1+1 v Chomutově, ulice Kamenná. Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1 o celkové rozloze 34 m2. Byt je v dobrém udržovaném stavu, původní umakartové jádro. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Byt je připraven k nastěhování.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (300.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 5300 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Byt ve 3. patře panelového domu. Celý dům i byt prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. V bytě je nová kuch. linky, podlahy, koupena a nová výmalby v celém bytě. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Požadujeme prokázání vlastních příjmů, tedy schopnost dlouhodobě platit nájem, doporučení z předchozího bydliště vítána. Kauce ve výši 8 tis Kč + poplatek realitní kanceláři, nelze na splátky. Více informací u makléře.
Cena: 6000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, Most, byt je po částečné rekonstrukci - nové štuky, výmalba. Zveřejněné fotografie jsou před rekonstrukcí. Byt je k nastěhování do 30 dnů od složení rezervace a 18.000Kč kauce. Více informací u makléře.
Cena: 6800 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v Bílině, ulice Maxe Švabinského 619, pro dlouhodobé bydlení. Pronájem bytu 2+1 o celkové výměře 52 m2 v Bílině, ulice Maxe Švabinského. Jedná se o v lmi pěkný byt, dva samostatné pokoje, prostorná chodba, balkon, oddělené WC, prostorná kuchyň. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nutnost prokázání příjmů a schopnosti pravidelně splácet stanovené nájemné. Nabízíme možnost dlouhodobého nájemního vztahu po uplynutí první tříměsíční zkušební doby. Požadujeme kauci v celkové výši 16 tis Kč (včetně poplatku pro RK). Měsíční nájemné je 6.800 Kč + zálohy na teplo a vodu 2 600 Kč na první osobu, každá další osoba +600 Kč na zálohy. Více informací u makléře.
Cena: 4000 Kč
Nebytové prostory v centru Litvínova vhodné pro výrobu, sklady nebo kanceláře. Pronájem nebytových prostor v centru Litvínova o celkové rozloze 80 m2. Majitel nemovitosti je ochotný snížit nájemné na první tři měsíce pro úspěšné rozjetí Vašeho projektu. K dispozici je kancelář, prodejní a obchodní prostor, dvě dílny a sklad materiálu. Je možné využívat hlídané uzavřené parkoviště s možností rezervace vlastních parkovacích míst. Nabízený prostor lze upravit dle požadavků nového nájemníka. Hledáme dlouhodobého nájemníka.
Cena: 6900 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici Kopistská 231,Janov u LitvínovaPronájem bytu 3+1 v Janově, Kopistká 231, s balkonem, 7.patro, o celkové rozloze 68,4 m2. Čistý nájem 6.900 Kč. Byt je vhodný pro dlouhodobé nájemníky, požadujeme doložení prokázání příjmů, např. doložení pracovní smlouvy. Nabízíme možnost trvalého bydliště. Kauce nutná ve výši dvou nájmů, tj. 14.000Kč, kauci nelze splácet. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě v ulici Tř. Budovatelů v bl. 100.Pronájem bytu ve čtvrtém patře v Mostě v ulici Budovatelů v bloku 100. Jedná se o udržovaný byt, bez dalšího vybavení. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů. Více informací u makléře.
Cena: 5600 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem. Udržovaný slunný byt v 11. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 45 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák, krásná kuchyň, samostatný pokoj, prostorná chodba a zasklená lodžie. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 6800 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (jedna osoba 1900 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu je nutné složit kauci ve výši 8.000 Kč + poplatek Realitní kanceláři (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (930.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 5700 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem 757. Udržovaný slunný byt v 5. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 35 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 5 700 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2200 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu platíte kauci ve výši 14.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 8250000 Kč
Nemovitost vhodná pro obchody, kanceláře, restaurace a pod. v rozvíjející lokalitě Vysokého Mýta. Zajímavý komerční objekt ve Vysokém Mýtě v ulici Pivovarská. Zastavěná plocha pouze budovy je 542 m2. Jedná se o třípatrovou budovu s parkovištěm. V přízemí domu je rozsáhlé zázemí pro obchodní prostory. Nyní dlouhodobě využíván jako prodejna potravin. Tento prostor má vlastní plynový kotel s odděleným měřením. V patře je prostor určený pro restauraci, hospodu, diskotéku a podobně. Je zde rozsáhlé zázemí pro velkou kuchyň kancelář a sklady. Nyní bez vybavení. V podkroví je vybudován zcela nový podkrovní byt 3+1 o rozloze 100 m2. Součástí podkroví je velká plynová kotelna schopná vytápět celou budovu centrálně. V domě je také nevyužívaná výtahová šachta. Celý dům je podsklepen. Jedná se o vhodné prostory pro sklady. Kolem domu je dostatek manipulační plochy – příjezd k nakládacím rampám po asfaltové komunikaci, která náleží k nemovitosti. Před budovou vlastní parkoviště se zámkovou dlažbou o rozloze 805 m2. Dále k nemovitosti náleží dosud nevyužitá travnatá plocha o rozloze 535 m2. V blízkém okolí je plánovaná mohutná výstavba pro rodinné bydlení. Více informací u realitního makléře.
Cena: 390000 Kč
Prodej slunného bytu 1+1 v Chomutově, ulice Kamenná. Nabízíme prodej bytu 1+1 o celkové rozloze 34 m2 v osobním vlastnictví. Byt je v dobrém udržovaném stavu v ptáme patře, jeden samostatný pokoj, kuchyňský kout s jídelnou, původní umakartové jádro. Byt byl dlouhodobě pronajímaný, nyní prázdný. Dům je po celkové revitalizaci.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve 2. patře cihlového domu. Byt je nově vymalovaný, připravený k nastěhování. Hledáme dlouhodobé nájemníky, vhodné pro rodinu. Měsíční nájemné činí částku 6500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 800 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 9000 Kč/měs.
Krásný byt 3+KK v obci Tvršice (Staňkovice) nedaleko Žatce po kompletní rekonstrukci. K pronajmu byt 3 + kk, 65 m2 v Tvršicích. Byt je po rekonstrukcí - nová koupelna, nové veškeré rozvody, nové vytápění - vlastní elektrokotel. Byt je součástí domu, kde je 8 bytů. Velký dvůr a dětské hřiště k dispozici. Autobusová zastávka před domem, klidné prostředí malé obce v těsné blízkosti Žatce (5 km) a průmyslové zóny Triangle (5 km). Vhodné pro zájemce, kteří se budou o byt dobře starat. Cena nájmu 9 000 Kč /měs + zálohy na vodu, odpady a pod - cca 1600 Kč, záleží na celkovém počtu osob v bytě. Kauce ve výši tří nájmů včetně poplatků. Elektroměr v bytě si nájemník vždy převádí na sebe. Byt je vytápěn vlastním elektrokotlem. Více informací u makléře.
Cena: 6500000 Kč
Zajímavá investiční nabídka - technický areál s možností širokého využití a moderní vodní elektrárna. Prodej velmi zajímavého objektu v obci Semín s fungující vodní elektrárnou (80 MWh/rok). Rozlehlý areál bývalého mlýna s plochou pozemku 5211 m2 vhodný pro skladovací nebo výrobní projekt. Moderní technologie vodní elektrárny, bezpečnostní zabezpečení celého areálu. K dispozici jsou veškeré potřebné sítě - tlaková kanalizace plyn, trafačka, obecní vodovod. Technické parametry: instalovaný výkon 30 kWh, datum spuštění 2014, spád 3,6 m, hltnost turbíny 1,2 m3, tok - Opatovický kanál, přístup do velína pomocí web. Na nemovitost je zpracovaná kompletní stavební dokumentace pro výstavbu pobytového zařízení. Ostatní technické stavby jsou v původním stavu, vyžadující kompletní rekonstrukci. Více informací u makléře.
Cena: 40 Kč/měs.
Rozlehlé saldovací a výrobní prostory nedaleko Jílového u Prahy. K pronájmu i malé části hal.Pronájem skladových a výrobních prostor v bývalém zemědělském výrobním areálu na okraji obce Netvořice - Všetice. Prostory nyní procházejí základní rekonstrukcí. Jsou vhodné jako skladovací nebo výrobní prostory. Lze upravit dle požadavků budoucího nájemníka. K dispozici prostory od 500 do 5 000 m2. Vše dle individuální dohody, stávající cena nájmu vychází z technického stavu nemovitosti v průběhu postupujících oprav se cena nájmu může měnit. Více informací u makléře.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (930.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 6800 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve 3. patře cihlového domu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, vhodné pro rodinu. Měsíční nájemné činí částku 6 800 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 800 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15 000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 7500 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem 720. Udržovaný slunný byt v 2. patře o velikosti 2+1 s výměrou 55 m2. Nová kuchyňská linka, nově zrekonstruovaná koupelna a WC. Byt nyní prochází drobnou renovací a výmalbou. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 7 500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 600 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu je nutné složit kauci ve výši 16 000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 2500000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pětipokojový byt o celkové výměře 87 m2, který se nachází v obci Vamberk, nedaleko Rychnova nad Kněžnou.Dovolujeme se Vám nabídnout k prodeji byt 5+1 o celkové ploše 87 m2, s lodžií o výměře 3,33 m2 a sklepní kójí o 2,85 m2. Prodávaná nemovitost se nachází v menší obci jménem Vamberk, nedaleko bývalého okresního města Rychnova nad Kněžnou. V dochozí vzdálenosti naleznete veškerou občanskou vybavenost, v dojezdové vzdálenosti pak hezkou přírodu Orlických hor.Dispozičně je byt řešen následujícím způsobem - kuchyň s malým posezením a vchodem na lodžii, samostatná jídelna, jeden pokoj využívaný v současné době jako komora, ložnice, další dva samostatné pokoje, komora, koupelna a WC. Byt prošel celkovou rekonstrukci před deseti lety, jádro je tedy zděné, okna plastová. Stejně tak je po celkové rekonstrukci i bytový dům. Nová je střecha, fasáda, okna a společné prostory včetně výtahu. Byt je připraven k nastěhování pro rodinu. Stejně tak může být ale využit jako investice k dlouhodobému pronájmu. V takovém případě jsou vážní zájemci, které můžeme doporučit.V případě Vašeho zájmu můžeme pomoci s financováním koupě. Cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 7700 Kč/měs.
Krásný byt 2+KK v obci Tvršice (Staňkovice) nedaleko Žatce po kompletní rekonstrukci. K pronajmu byt 2 + kk, 48 m2 v Tvršicích. Byt je po rekonstrukcí - nová koupelna, nové veškeré rozvody, nové vytápění - vlastní elektrokotel. Byt je součástí domu, kde je 8 bytů. Velký dvůr a dětské hřiště k dispozici. Autobusová zastávka před domem, klidné prostředí malé obce v těsné blízkosti Žatce (5 km) a průmyslové zóny Triangle (5 km). Vhodné pro zájemce, kteří se budou o byt dobře starat. Cena nájmu 7 700 Kč /měs + zálohy na vodné, stočné, odpady a pod - cca 1200 Kč, záleží na celkovém počtu osob v bytě. Kauce ve výši tří nájmů včetně poplatků. Elektroměr v bytě si nájemník vždy převádí na sebe. Byt je vytápěn vlastním elektrokotlem. Více informací u makléře.
Cena: 15000 Kč/měs.
Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu dvoupokojový byt, který se nachází v Hradci Králové.Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu dvoupokojový byt o celkové ploše 47 m2 s balkonem o výměře 2 m2. Pronajímaná nemovitost se nachází v blízkosti centra města Hradec Králové. V dojezdové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost i služby, ale také Šimkovy sady, kde se můžete projít klidnou přírodou nebo vyjet po cyklostezce na kole či bruslích. Dispozičně je byt řešen takto - obývák s kuchyní jsou spojeny, koupelna a toaleta naopak odděleny, stejně tak je samostatná ložnice. Byt je po celkové rekonstrukci, podlahy jsou plovoucí laminátové, okna plastová, dlažba keramická. Byt je nabízen k pronájmu plně vybavený, s nábytkem v obýváku, vestavěnými skříněmi a postelemi v ložnici, spotřebiči v kuchyni (sklokeramická deska, trouba, digestoř), ale i v koupelně (pračka a sušička).Bytový dům je po podobné rekonstrukci jako samotný byt. Proběhla revitalizace fasády a oprava krytiny a krovů. K bytu také náleží sklepní kóje o výměře 3,3 m2 a k dispozici jsou i společné prostory jako kolárna a kočárkárna. Topení je dálkové ústřední vedené z Opatovic, proto jsou náklady na bydlení velmi příznivé. Samotný byt se nachází v pátém patře, dům je bez výtahu. Nemovitost je dostupná k nastěhování od 1.9.2020. Kauce je ve výši dvou nájmu, ale je zde možná i další domluva (snížení či rozložení na splátky). Uvedená cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 6700 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu 1+ kk, Teplice - Řetenice v 1. patře bytového domu. Družstevní byt o celkové výměře 34 m2 v klidném čistém domě. Bezproblémové parkování, veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Hledáme dlouhodobého nájemníka. Měsíční nájemné činí částku 6 700 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (jedna osoba 1 700 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 16.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.