Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
chalupa
chata
dům
hotel
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 1100 Kč/m2
Poslední volné parcely!Prodej stavebního pozemku v obci Starý Mateřov nedaleko Pardubic. Jedná se o stavební parcelu o velikosti 983 m2 určené pro výstavbu rodinného nebo podobného domu. K pozemku jsou přivedeny a zkolaudovány veškeré sítě - elektro, plyn, voda, kanalizace, příjezdové cesty a veřejné osvětlení. Je možno obratem žádat o stavební povolení pro výstavbu rodinného domu. Podrobné informace na webu projektnovymaterov.cz Jedná se o krásnou novou lokalitu vhodnou pro rodinné bydlení.
Cena: 10 Kč/m2
Rozlehlé saldovací a výrobní prostory nedaleko Jílového u Prahy. K pronájmu i malé části hal.Pronájem skladových a výrobních prostor v bývalém zemědělském výrobním areálu na okraji obce Netvořice - Všetice. Prostory nyní procházejí základní rekonstrukcí. Jsou vhodné jako skladovací nebo výrobní prostory. Lze upravit dle požadavků budoucího nájemníka. K dispozici prostory od 500 do 5 000 m2. Vše dle individuální dohody, stávající cena nájmu vychází z technického stavu nemovitosti v průběhu postupujících oprav se cena nájmu může měnit. Více informací u makléře.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 385, MostPronájem prostorného bytu 3+1 s balkonem v ulici M. G. Dobnera bl. 385, Most. Zveřejněné fotografie jsou pouze ilustrační, v bytě byla provedena kompletní oprava jednotlivých pokojů. Byt je k nastěhování od 15.3.2019. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů předem (splátky nejsou možné), dále pak potvrzení příjmů (např. doložením pracovní smlouvy) a doporučení z předchozího bydliště. Prohlídka možná každou středu v odpoledních hodinách.
Cena: 220000 Kč
Prodej bytu 1+1 v bloku 96 na ulici tř. Budovatelů.Udržovaný byt v opraveném cihlovém bytovém domě vhodný k pronajímaní. Byt je dispozičně řešen jako 1+1 bez balkonu. Centrum Mostu - blok 96, třída Budovatelů. Jedná se o klidný bezpečný dům. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 20000 Kč/měs.
Prostory baru a diskotéky ve Vysokém Mýtě se služebním bytem k dlouhodobému pronájmu.Nebytové a bytové prostory o celkové rozloze téměř 600 m2 k dlouhodobému pronájmu v dobré lokalitě Vysokého Mýta. K objektu patří velké parkoviště. Jedná se o zavedenou diskotéku s barem a možností rozšíření na restauraci. V podkroví je služební byt a několik samostatných pokojů se společnou kuchyňkou. V případě zájmu je možné pronajmout i rozsáhlé sklepní prostory. Cena 20.000 Kč je cena pro první tři měsíce jako podpora zavedení provozu. Běžné nájemné je 25.000 Kč/měs. Výše nájemného může být předmětem jednání, záleží na typu projektu.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Relativně byt v 11. patře panelového domu. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Prohlídky možné vždy ve středu v odpoledních hodinách.
Cena: 7900 Kč/měs.
Pronájem rekonstruovaného bytu 2+1 v ulici Kamenná, Chomutov - hledáme dlouhodobé perspektivní nájemníky. Prostorný byt 2+1 po právě dokončující rekonstrukci. Nové podlahy, nová kuch. linka, nová koupelna. Byt je bez balkonu, ve druhém patře. Vhodný pro rodinu. Jedná se o klidný dům. Bezproblémové parkování přímo před domem. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. V bytě probíhají dokončující práce, byt bude k nastěhování od 1.3.2019.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem slunného bytu 1+1 v Chomutově, ulice Kamenná. Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1 o celkové rozloze 34 m2. Byt je v dobrém udržovaném stavu, původní umakartové jádro. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Byt je připraven k nastěhování.
Cena: 6000 Kč/měs.
Byt v bl. 99 v Mostě pro rodinu s dětmi. Pronájem prostorného bytu 2+1 v Mostě na tř. Budovatelů blok 99. Byt relativně v udržovaném stavu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kauce nutná. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici Jana Kubelíka v Mostě, bl. 507 v 6. patře panelového domu. Pronájem prostorného bytu 3+1 s velkým balkonem v ulici Jana Kubelíka v Mostě, bl. 507 v 6. patře panelového domu. Jedná se o klidný bezpečný dům. Byt má dva samostatné pokoje a velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuch. koutem. K bytu náleží komora přímo na patře bytu. V okolí veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchodní centrum a pod. Hledáme dlouhodobé nájemníky s doporučením od předchozího pronajímatele a prokázáním příjmů. Kauce ve výši dvou nájmů nutná.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, Most, vhodný pro rodinu. Zveřejněné fotografie jsou pouze ilustrační, v bytě byla provedena kompletní oprava jednotlivých pokojů. Byt je k nastěhování od 15.3.2019. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů předem (splátky nejsou možné), dále pak potvrzení příjmů (např. doložením pracovní smlouvy) a doporučení z předchozího bydliště. Prohlídka možná každou středu v odpoledních hodinách.
Cena: 8250000 Kč
Nemovitost vhodná pro obchody, kanceláře, restaurace a pod. v rozvíjející lokalitě Vysokého Mýta. Zajímavý komerční objekt ve Vysokém Mýtě v ulici Pivovarská. Zastavěná plocha pouze budovy je 542 m2. Jedná se o třípatrovou budovu s parkovištěm. V přízemí domu je rozsáhlé zázemí pro obchodní prostory. Nyní dlouhodobě využíván jako prodejna potravin. Tento prostor má vlastní plynový kotel s odděleným měřením. V patře je prostor určený pro restauraci, hospodu, diskotéku a podobně. Je zde rozsáhlé zázemí pro velkou kuchyň kancelář a sklady. Nyní bez vybavení. V podkroví je vybudován zcela nový podkrovní byt 3+1 o rozloze 100 m2. Součástí podkroví je velká plynová kotelna schopná vytápět celou budovu centrálně. V domě je také nevyužívaná výtahová šachta. Celý dům je podsklepen. Jedná se o vhodné prostory pro sklady. Kolem domu je dostatek manipulační plochy – příjezd k nakládacím rampám po asfaltové komunikaci, která náleží k nemovitosti. Před budovou vlastní parkoviště se zámkovou dlažbou o rozloze 805 m2. Dále k nemovitosti náleží dosud nevyužitá travnatá plocha o rozloze 535 m2. V blízkém okolí je plánovaná mohutná výstavba pro rodinné bydlení. Více informací u realitního makléře.
Cena: 6200000 Kč
Jedinečný rodinný dům 4+ kk s krásnou zahradou v žádané lokalitě Lázně Bohdaneč. Prodej novostavby rodinného domu na okraji Lázní Bohdaneč. Jedná se o samostatně stojící bungalow s valbovou střechou, nepodsklepený. Jedná se o typovou sendvičovou dřevostavbu. Velmi dobře dispozičně řešený dům - prostorná vstupní hala, obývací pokoj s krbem napojeným na rozvody tepla, nádhernou masivní podlahou, velkým francouzským oknem a vstupem na zahradní terasu. Moderní kuchyňský kout propojený s obývací částí. Dvě koupelny s WC, šatna a tři další pokoje. Součástí domu je dvougaráž pro osobní auta. V podstřešním prostoru lze vytvořit další užitný prostor cca 40 m2. Zastavěná plocha domu je 205 m2, celková plocha pozemku je 756 m2, užitná plocha včetně dvougaráže je 171 m2. Dům je vytápěn vlastním plynovým kotlem. K zahradě je zpracovaný velmi pěkný projekt s venkovní částečně krytou terasou a zahradním jezírkem, na zahradě je samostatná studna. Jedná se o výjimečný dům velmi citlivě a prakticky navržený pro rodinné bydlení. Další informace u makléře.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (930.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 5000 Kč/měs.
Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu kancelář v Rychnově nad Kněžnou, ulice Javornická. Jedná se o novou luxusní kancelář o velikosti 16 m2.Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu novou kancelář v Rychnově nad Kněžnou, ulice Javornická. Jedná se o aktuálně dokončené prostory o velikosti 16 m2, s možností pronájmu od 1.1.2019. Luxusní kancelář je situována v přízemí nízkoenergetické novostavby s možností parkování. Celý objekt je z důvodu zvýšené bezpečnosti hlídán kamerovým systémem. Ke kancelářským prostorům náleží i vstupní chodba a recepce s designově zařízeným sezením, samostatná a plně vybavená kuchyňka a sociální zařízení pro klienty.Při výstavbě nebyly opomenuty protisluneční venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním na všech oknech. Dům je kompletně zateplen, vytápění je tak podlahové v celých prostorách. Je zde také rozvod počítačové sítě, internetu a TV přípojení.Upřednostňujeme zájemce o dlouhodobý pronájem, kteří složí kauci ve výši 2 měsíčních nájmu, provizí realitní kanceláře pak bude částka ve výši jednoho měsíčního nájmu. Uvedená cena je bez energií a bez kancelářského vybavení.V případě zájmu o vybavenou kancelář je pak cena dohodou.
Cena: 12500 Kč/měs.
Pronájem luxusního bytu 2+1 v Rychnově nad Kněžnou, ul. Sokolovská. Byt je k nastěhování od 1.6.2019. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velice krásný byt 2+1 v patře cihlového domu. Byt prošel v posledních letech nákladnou rekonstrukcí koupelny, kuchyně, veškerých rozvodů podlah. V bytě je internetové připojení, nízké provozní náklady, plastová okna, celý dům je zateplen. K bytu náleží prostorný sklep a možnost využít společnou kolárnu. Dům je velmi klidný, udržovaný po celkové revitalizaci. Výborné strategické místo domu. Požadovaná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + poplatek realitní kanceláři. Nájemní smlouva na jeden rok s možností trvalého bydliště a následného prodloužení. Byt je k nastěhování od 1.6.2019.
Cena: 2790000 Kč
Prostorný rodinný dům se zahradou vhodný pro rodinu s dětmi. Prodej rodinného domu v ulici Těšínská, Ostrava - Bartovice. Prostorný dům v původním udržovaném stavu s vlastní zahradou. V domě jsou nová plastová okna a nový plynový kotel. Dům je dispozičně řešen jako 4+1 s prostornou centrální halou, kompletně podsklepený. Obytnou část je možné rozšířit o podkroví, kde dříve fungoval letní byt. K domu náleží technická stavba - dříve stodola a garáž. Více informací u makléře.
Cena: 350000 Kč
Prodej krásné zahrady spolu se zázemím. Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zahrádku v zahrádkářské kolonii v Rychnově nad Kněžnou o velikosti 320 m2. Na pozemku se nachází mobilní domek v udržovaném stavu, zahradní domek na nářadí a příslušenství a bazén. Elektřina je u hranice pozemku, zdroj užitkové vody přímo na zahrádce, pitná voda je pak v dosahu. Na pozemku je vybudovaný septik. Domek je ve velmi dobrém stavu a plně mobilní. Pokud by byl zájem o přesun domku z pozemku do jiné lokality a jeho prodej a následně o stavbu nového objektu, je to možné. Se zajištěním odstranění domku i s jeho prodejem můžeme případně pomoci. Pozemek i s příslušenstvím je v osobním vlastnictví. Financování v případě zájmu zajistíme.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (300.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 1700000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji stavební parcelu o velikosti 850 m2 v lokalitě Nová Sibiř, Rychnov nad Kněžnou.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji stavební parcelu o velikosti 850 m2 v lokalitě Nová Sibiř ve městě Rychnov nad Kněžnou.Parcela je čtvercového tvaru se zavedenými kompletními sítěmi - vodou, kanalizací i elektřinou. Začátek stavby na pozemku je tak možný ihned.Cena je bez provize RK.
Cena: 7000 Kč
Nebytové prostory v centru Litvínova vhodné pro výrobu, sklady nebo kanceláře. Pronájem nebytových prostor v centru Litvínova o celkové rozloze 80 m2. V současné době prostor využívá obuvník jako sou zakázkovou kancelář a dílnu. Prostor bude volný od 1.2.2019. K dispozici je kancelář, prodejní a obchodní prostor, dvě dílny a sklad materiálu. Je možné využívat hlídané uzavřené parkoviště s možností rezervace vlastních parkovacích míst. Nabízený prostor lze upravit dle požadavků nového nájemníka. Hledáme dlouhodobého nájemníka.
Cena: 3000 Kč/měs.
Nově opravené obchodní prostory u hlavní komunikace v centru Hronova. Pronájem obchodních prostor o velikosti 23 m2 v centru Hronova. Vhodný pro provoz prodejny, kanceláře, pro služby nebo servis. S majitelem nemovitosti lze domluvit případné úpravy dle potřeb nájemníka. Celý dům je zajištěn bezpečnostními kamerami, lze rozšířit i na tyto prostory. Ihned volný, připraven k užívání. Hledáme dlouhodobé nájemníky.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 v ulici Kamenná, Chomutov - hledáme dlouhodobé perspektivní nájemníky. Nádherný prostorný byt 4+1 v posledním patře panelového domu s výtahem. Jedná se o kvalitní dlouhodobě udržovaný byt. Vhodný pro rodinu. Jedná se o klidný dům. Bezproblémové parkování přímo před domem. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Byt je připraven k nastěhování.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě, tř. Budovatelů, bl. 94Pronájem bytu 1+1 ve zvýšeném přízemí v centru Mostu, tř. Budovatelů, bl. 94. Jedná se o pěkný udržovaný byt. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Kauce nutná ve výši 10 000 Kč. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 1440 Kč/m2
Poslední volné parcely!Prodej stavebního pozemku v obci Starý Mateřov nedaleko Pardubic. Jedná se o stavební parcelu o velikosti 943 m2 určené pro výstavbu rodinného domu. K pozemku jsou přivedeny a zkolaudovány veškeré sítě - elektro, plyn, voda, kanalizace, příjezdové cesty a veřejné osvětlení. Je možno obratem žádat o stavební povolení pro výstavbu rodinného domu. Podrobné informace na webu projektnovymaterov.cz Jedná se o krásnou novou lokalitu vhodnou pro rodinné bydlení.
Cena: 5500 Kč
Pronájem bytu na třídě Budovatelů v Mostě.Byt 1+1 po částečné rekonstrukci v centu Mostu na třídě Budovatelů. Nová podlaha v obývacím pokoji, opravená koupelna, plastová okna a nové vchodové dveře. Byt je ve zvýšeném přízemí, relativně klidného dmou. Hledáme spolehlivé dlouhodobé nájemníky. Požadujeme prokázání příjmů. Uvedená cena nájmu je bez záloh na energiích. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 15600000 Kč
Prodej investičního komplexu restaurace, byty, obchody a garáže v lázeňském městě Luže.Nabízíme k prodeji investiční příležitost s velmi zajímavým ročním výnosem. Nemovitost se nachází přímo na náměstí v malebném lázeňském městečku Luže, okres Chrudim. Jedná se o třípodlažní komplex budov a restaurace se záhrádkou, 490 m2. 13 bytových jednotek 1+kk, 2 byty 2+1, dále 2 obchody a velká garáž 167 m2. Dům má velký sklep skládající se z několika místností, celkem cca 60m2. Objekt je napojen na městkou vodu a kanalizaci, dále má také 57m hluboký vrt s vlastní vodou a čistící stanicí, dále pak vakuový solární ohřev vody s bojlerem cca 400L, vše je ve velmi dobrém technickém stavu. Před 12ti lety proběhla rozsáhlá rekonstrukce za cca 8 000 000,- Kč, budovy jsou průběžně udržovány a opravovány. Komplex je plně obsazen nájemníky. Vytápění je plynové - 3x kotel Vaillant, ale lze jej vytápět také kotlem na tuhá paliva zn. Viadrus Eco. Možnost dostavby 5ti bytů, 1x luxusní 100 m2 + 25 m2 terasa, 1x byt 3+1 ca 80 m2, 2x byt 2+1 a 1x byt 1+kk. Celková užitná plocha je 1 501 m2, zastavěná plocha je 587 m2, dvůr má 394 m2. Více informací u makléře.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (930.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 1280 Kč/m2
Poslední volné parcely!Prodej stavebního pozemku v obci Starý Mateřov nedaleko Pardubic. Jedná se o stavební parcelu o velikosti 1163 m2 určené pro výstavbu rodinného domu. K pozemku jsou přivedeny a zkolaudovány veškeré sítě - elektro, plyn, voda, kanalizace, příjezdové cesty a veřejné osvětlení. Je možno obratem žádat o stavební povolení pro výstavbu rodinného domu. Podrobné informace na webu projektnovymaterov.cz Jedná se o krásnou novou lokalitu vhodnou pro rodinné bydlení.
Cena: 1350000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 65 m2 v klidné části obce Černožice.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 65 m2 v klidné části obce Černožice. Jedná se o byt v osobním vlastnictví, který se nachází v 1.NP. Byt je prostorný a slunný. Dispozičně je řešen jako 3+1, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, další pokoj, koupelna a samostatné WC. Z obývacího pokoje s původními dřevěnými parketami lze vyjít na prostorný balkon. Koupelna je vybavena vanou, stěny jsou obloženy keramickým obkladem, na podlaze je dlažba.K bytu náleží dva samostatné sklepy umístěné v suterénu domu o celkové velikosti 10 m2.V domě je k dispozici společná sušárna - jedná se o velkou místnost i k uskladnění kol. O dům se stará dobře fungující společenství vlastníků.Dům prošel rekonstrukcí, došlo k výměně vchodových dveří a schránek, nátěru fasády.Byt bude vhodný pro rodinu i jednotlivce, kteří si chtějí bydlení upravit podle svých představ. Zároveň je ale připraven ihned k nastěhování. Bonusem k této nabídce je pak možnost přikoupení samostatné garáže o velikosti 20 m2, která se nachází vedle bytového domu. Cena této garáže je 159 000 Kč.(uvedené ceny nezahrnují provizi RK).
Cena: 1150000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 45 m2 (1+1) v klidné části města Svitavy.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 45 m2 (1+1). Nemovitost v osobním vlastnictví se nachází v klidné části Svitav, nedaleko centra města (v blízkosti lokality je veškerá občanská vybavenost). Byt je situován v přízemí udržovaného bytového domu. Náleží k němu sklepní kóje a půdní prostor, oboje o velikosti 4m2. Dále k nemovitosti patří i malý pozemek v bezprostřední blízkosti bytového domu, ze kterého je možné udělat si zahrádku.Dispozičně je byt řešen jako kuchyň s jídelnou a oddělenou částí ložnice, koupelna s toaletou. Prostory jsou před rekonstrukcí, v původním stavu, nový majitel si je tak bude moci upravit dle svých představ. V případě zájmu zařídíme financování koupě i rekonstrukce.Cena je bez provize RK.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě v ulici Tř. Budovatelů v bl. 100.Pronájem bytu ve třetím patře v Mostě v ulici Budovatelů v bloku 100. V bytě jsou nyní nutné drobné opravy, které je možné následně odečíst od nájmu. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů. Prohlídky jsou možné každou středu.
Cena: 220000 Kč
Prodej bytu 1+1 v Mostě, ul. tř. Budovatelů, bl. 100Prodej velmi pěkného bytu 1+1 v Mostě o celkové rozloze 35 m2 vhodného k pronajímání. Byt je v dobrém udržovaném stavu, nová plastová okna, celkově zateplen, dobrá kuch. linka a koupelna. V domě nový výtah. Prohlídka možná každou středu.
Cena: 7000000 Kč
Zajímavá investiční nabídka - technický areál s možností širokého využití a moderní vodní elektrárna. Prodej velmi zajímavého objektu v obci Semín s fungující vodní elektrárnou (80 MWh/rok). Rozlehlý areál bývalého mlýna s plochou pozemku 5211 m2 vhodný pro skladovací nebo výrobní projekt. Moderní technologie vodní elektrárny, bezpečnostní zabezpečení celého areálu. K dispozici jsou veškeré potřebné sítě - tlaková kanalizace plyn, trafačka, obecní vodovod. Na nemovitost je zpracovaná kompletní stavební dokumentace pro výstavbu pobytového zařízení. Ostatní technické stavby jsou v původním stavu, vyžadující kompletní rekonstrukci. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 383, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 383, Most, vhodný pro rodinu. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky. Prohlídky jsou možné každou středu. Kauce nutná, dále požadujeme doložení příjmů (pracovní smlouvu) a doporučení z předchozího bydliště.
Cena: 2390000 Kč
Krásný rodinný dům v klidné malebné krajině. Jedná se o velmi romantickou kamennou stavbu (bývalý hostinec) přestavěný v osmdesátých letech na obytný rodinný dům. Stavení je velmi prostorné s možností dalšího rozšíření. V přízemí čtyři samostatné pokoje, chodba a kuchyň. V patře rozlehlá půda s třemi dalšími pokoji vhodné pro letní období. Dále prostorná kotelna, dílna a velmi romantický sklep s malou studánkou. K domu náleží rozlehlá zahrada o celkové rozloze 2 944 m2. Část domu (přízemí) je obyvatelná, druhá část vyžaduje rozsáhlé opravy. V domě je centrální plynový kotel, radiátory rozvedené do poloviny domu, napojení na veřejný vodovod. Dům je vhodný jak pro rodinné bydlení tak pro rekreaci.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v 5.patře klidného domu v Chomutově.Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 2+1 o celkové rozloze 57 m2. Byt je v dobrém dlouhodobě udržovaném stavu. Krásný balkon, dva samostatné pokoje, na chodbě praktická komora. Prostorná kuchyň a chodba. Původní udržované jádro. Klidný dům, bezproblémové parkování.
Cena: 8200000 Kč
Prostorná nemovitost určená pro kanceláře, byty, sklady a výrobu, napojená na dálniční síť v Opatovicích nad Labem. Prodej rozlehlé nemovitosti využívané jako zázemí a kanceláře příp. sídla firem, výrobní dílny, skladovací prostory a vzorkové prodejny. Lze zbudovat i služební byty. Dům stojí při hlavní silnici v Opatovicích v Opatovicích nad Labem. Nyní plně pronajat dobrým dlouhodobým nájemníkům. Nyní je areál rozdělen na dva funkční celky s vlastním přístupem a kompletním zázemím. Obytná a administrativní část cca 207 m2, dílny skladovací prostory a vzorková prodejna a manipulační plochy cca 1500 m2, ostatní nezpevněný pozemek 640 m2. Jedná se o velmi zajímavou nemovitost jak pro sídlo a zázemí vlastní firmy nebo jako investiční výnosová nemovitost s další potenciálem.
Cena: 2090000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rekonstruovaný byt o velikosti 69 m2 (3+kk) v klidné části města Ústí nad Orlicí.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 69 m2 (3+kk). Nemovitost v osobním vlastnictví se nachází v klidné části Ústí nad Orlicí, nedaleko centra města. Byt je situován v přízemí rekonstruovaného bytového domu. Náleží k němu sklepní kóje o velikosti 5m2 a balkón. Dispozičně je byt řešen jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatná toaleta.Prostory jsou po celkové rekonstrukci, vzdušné a slunečné, vhodné pro rodinu i jednotlivce. V blízkosti lokality se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, náměstí, supermarket atp.).Cena je bez provize RK.