Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 5900 Kč/měs.
Byt v klidném domě v ulici Sídliště Za Chlumem 734. Udržovaný slunný byt v 7. patře o velikosti 211 s výměrou 35 m2. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 5 900 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (první osoba 1800 Kč, každá další osoba 800 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 3+1 v Boleticích u Děčína.Pronájem bytu 3+1 v ulici Čsl. partyzánů 377, Děčín - Boletice. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 5500 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Bílině, Sídliště Za ChlumemUdržovaný slunný byt ve 2. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 35 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák, konferenční stolek, jedna pohovka. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 5500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2200 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu je nutné složit kauci vy výši 14 000 Kč včetně poplatku realitní kanceláři. Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je ihned k nastěhování. Možnost přihlásit trvalé bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 80 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostory bývalého hudebního klubu v přízemí hlavní budovy. Samostatný vchod, barové zázemí, sociálky, velký prostor o celkové rozloze 316 m2 hledá své využití, možnost parkování na vlastním parkovišti. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+kk o velikosti 56 m2 v ulici SNP, Most.Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt 2+kk o rozloze 55,6 m2 ve 2. patře cihlového domu v ulici Slovenského národního povstání v Mostě. Praktický kuchyňský kout, prostorný pokoj, byt je nyní kompletně nově vymalován. Hledáme dlouhodobé nájemníky, požadujeme prokázaní pravidelných příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Kauce nutná ve výši tří nájmů, nelze na splátky. K uvedenému nájmu 7000 Kč je nutné počítat se zálohou na vodu a teplo (pro jednu osobu 1800 Kč/měs, každá další osoba 800 Kč/měs.), elektroměr se vždy převádí na nájemníka.Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení, možnost trvalého bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 8000 Kč/měs.
Nabízíme bydlení v bytovém domě v Úpici, ulice Palackého. Prostorný byt o dispozici 2+1 v původním udržovaném stavu. Byt je určen k dlouhodobému pronájmu. Hledáme seriózní nájemníky, kteří jsou schopni prokázat svůj pravidelný příjem a doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme dlouhodobý seriózní nájemní vztah s možností využití společné zahrady. Byt bude do 30 dní připraven k nastěhování. Více informací u makléře. Požadovaná kauce ve výši tří nájmů, nelze na splátky.
Cena: 4900 Kč
Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 1+1 v ulici Zahradní, Chomutov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, udržovaný byt 1+1 v osobním vlastnictví v šestém patře panelového domu. Byt je dispozičně řešen jako 1+1 - samostatný pokoj, kuchyňský kout s jídelnou, původní umakartová koupelna. Jedná se o pěkný byt v klidném domě. Dům prošel celkovou revitalizací. Cena nájmu 4900 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (pro jednu osobu 1800 Kč/měs, každá další osoba 800 Kč/měs.). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 450000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pozemek o velikosti 566 m2 v obci Lukavice nedaleko Rychnova nad Kněžnou.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji stavební parcelu o velikosti 566 m2 v Lukavici u Rychnova nad Kněžnou. Pozemek je ve svahu, vizualizace řešení stavby nemovitosti v tomto terénu jsou přiloženy k inzerátu.V případě zájmu Vám můžeme pomoci s financováním koupě.Uvedená cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 95 Kč/měs.
Rozlehlé skladovací a výrobní prostory v Netvořicích. K pronájmu i malé části hal.Pronájem skladových a výrobních prostor v bývalém zemědělském výrobním areálu na okraji obce Netvořice. Nyní prostory procházejí základní rekonstrukcí. Jsou vhodné jako skladovací nebo výrobní prostory. Lze upravit dle požadavků budoucího nájemníka. Základní haly se pronajímají bez možnosti vytápění. V případě zájmu lze upravit i na haly zateplené, s možností temperace a topení. V takovém případě cena pronájmu začíná na částce 95 Kč/m2/ měs. K dispozici jsou prostory od 500 do 5 000 m2. Vše dle individuální dohody. Více informací u makléře.
Cena: 60 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory. K využití technický výtah, možnost pronajmout jak prostory temperované, tak prostory studené. Prostorné oplocené parkoviště. Více informací u makléře.
Cena: 4900 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Růžová v Mostě, bl. 524Pronájem bytu o rozloze 27 m2 v celkově revitalizovaném panelovém domě v ulici Růžová, dispozičně řešen jako 1+1. Ideální pro jednoho až dva spolubydlící. Krásný udržovaný byt. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 4900 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (první osoba 1800 Kč, každá další osoba 800 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu 2+KK v Litvínově v ulici Přátelství ve druhém patře panelového domu. Jedná se o krásný udržovaný byt 2+KK v klidném domě, bezproblémové parkování, veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Nutné prokázání pravidelných příjmu, doporučení z předchozího bydliště výhodou. Kauce ve výši dvou nájmů nutná. K uvedenému nájmu je nutné počítat se zálohami na teplo a vodu. Výše záloh se upravuje dle počtu osob žijících v bytě (1800 Kč první člověk a 800 Kč každá další osoba). Nabízíme nájemní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení, v případě potřeby možnost trvalého bydliště.
Cena: 90 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory nejrůznějších velikostí a dispozic. Možnost úpravy dle přání nájemníka. Nyní připravujeme nový vstupní vestibul, moderní navigační systém, zabezpečení společných částí domu, nové soc. zázemí a pod. K využití technický výtah, prostorné oplocené parkoviště. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 3+1 v Boleticích u Děčína.Pronájem bytu 3+1 v ulici Čsl. partyzánů 377, Děčín - Boletice. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 19000 Kč/měs.
Pronájem komerčních prostor v centru města - vhodné jako podniková vzorková prodejna, kanceláře, dílny apod. Nabízíme exkluzivně k pronájmu kompletně zrekonstruované nebytové prostory. Prostorná dílna, kancelář a potřebné sociální zázemí o celkové rozloze 154 m2. Prostory jsou vytápěny vlastním kotlem, možnost parkování v oploceném areálu, možnost rozšíření o bezpečnostní kamery. Neváhejte nás kontaktovat.
Cena: 4900 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 4900Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 1800 Kč, každá další osoba 800Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 700 Kč/měs.
Pronájem parkovacích míst v centru Litvínova na oploceném zabezpečeném pozemku. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu parkovací místa v centru Litvínova. Celý prostor je oplocený, vjezdová brána s dálkovým ovládáním, bezpečnostní kamera se záznamem. Možnost dalšího širšího využití. Více informací u makléře.
Cena: 6900 Kč/měs.
Nabízíme bydlení v bytovém domě v Úpici, ulice Palackého. Prostorný byt o dispozici 1+1 v udržovaném stavu. Byt je určen k dlouhodobému pronájmu. Hledáme seriózní nájemníky, kteří jsou schopni prokázat svůj pravidelný příjem a doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme dlouhodobý seriózní nájemní vztah s možností využití společné zahrady. Byt bude do 30 dní připraven k nastěhování. Více informací u makléře. Požadovaná kauce ve výši tří nájmů, nelze na splátky.
Cena: 13000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+kk ve Slavkově u Brna v historickém centru města. V rámci nově zrekonstruovaného bytového domu ve Slavkově u Brna v ulici Úzká nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk ve 2.patře bytového domu o velikosti 68 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí - nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová koupelna, podlahy okna, byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. V chodbě prostorná vestavěná šatní skříň, v kuchyni praktická komora. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů a poplatek kanceláři ve výši jednoho nájmu. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, svoz komunálního odpadu, úklid a osvětlení společných prostor apod. dle počtu uživatelů v bytě. Elektroměr, případně plynoměr si nájemník přepisuje na sebe. Více informací u makléře.
Cena: 18000 Kč/měs.
Prostorný rodinný dům se zahradou vhodný pro rodinu s dětmi. Pronájem rodinného domu v ulici Těšínská, Ostrava - Bartovice. Prostorný dům v původním udržovaném stavu s vlastní zahradou. Na zahradě se nyní provádí rozsáhlé terénní úpravy v souvislosti s opravou venkovní izolace domu, napojení nové jímky a odvodu dešťové vody. V domě jsou nová plastová okna a nový plynový kotel. Dům je dispozičně řešen jako 4+1 s prostornou centrální chodbou, kompletně podsklepený. K domu náleží technická stavba - dříve stodola. Požadovaná kauce včetně poplatku pro realitní kancelář je 40.000 Kč. Elektroměr a plynoměr se přepisuje na nájemníka, k nájmu se platí záloha na vodu. Více informací u makléře.
Cena: 6200 Kč/měs.
Byt 1+1 v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92 k dlouhodobému pronájmu. Velmi pěkný byt 1+1 po celkové rekonstrukci v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92 k dlouhodobému pronájmu. Byt je po opravě koupelny, kuchyně, nová výmalba v 1. patře. Hledáme nájemníka, cena nájmu 6200 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 1 800 Kč, každá další osoba 800 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů a uhrazení poplatku družstvu za nového nájemníka, dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 9000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici Jiráskova, Litvínov s možností parkování. Pronájem bytu 3+1 v ulici Jiráskova, Litvínov. Jedná se o klidný bytový dům s možností pronájmu parkovacího místa na oploceném parkovišti pod kamerovým systémem. Byt nedávno prošel základní rekonstrukcí. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 9000 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně lze uvést tento výpočet - první osoba 1 800 Kč, každá další osoba 800 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Fotografie bytu jsou ilustrativní z důvodu probíhající opravy. Více informací u makléře.
Cena: 6000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Bílině, Sídliště Za ChlumemUdržovaný slunný byt ve 4. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 35 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák, lednice. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí 6 000 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2200 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu platíte kauci ve výši 14 000 Kč včetně poplatku realitní kanceláři. Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je ihned k nastěhování. Možnost přihlásit trvalé bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Jiráskova, Litvínov s možností parkování. Pronájem bytu 1+1 v ulici Jiráskova, Litvínov. Jedná se o klidný bytový dům s možností pronájmu parkovacího místa na oploceném parkovišti pod kamerovým systémem. Byt nedávno prošel základní rekonstrukcí. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně lze uvést tento výpočet - první osoba 1 800 Kč, každá další osoba 800 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Fotografie bytu jsou ilustrativní z důvodu probíhající opravy. Více informací u makléře.