Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 7500 Kč
Pronájem nového bytu 2+kk v centru Hronova s možností dlouhodobého bydlení. Pronájem prostorného světlého bytu 2+kk v centru Hornova. Jedná se o udržovaný byt, nová plastová euro okna, kvalitní dřevěné podlahy, prostorná kuchyň propojená s obývacím pokojem a druhý samostatný pokoj. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky ideálně s doporučením z předchozího bydliště a možnosti prokázaní pravidelných příjmů. Jedná se o klidný udržovaný dům s bezpečnostními kamerami ve společných částech domu, centrální internetové připojení. Udržovaná zahrádka s posezením za domem. Kauce ve výši svou nájmů nutná.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (300.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 18500 Kč/měs.
K pronájmu jedinečné byt 3+kk se zahradou v luxusní lokalitě Třebeš, Hradec Králové.Luxusní byt bezproblémově dostupný z centra Hradce Králové. Dispozice bytu je 3+KK v 1. patře o celkové rozloze 76,5 m2 + zahrada. Jedná se o zcela nový nízkoenergetický dům. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, troubou a myčkou. Byt je vybaven vlastním plynovým kotlem. Možnost pronájmu jednoho parkovacího místa. V bezprostřední blízkosti veškerá občanská vybavenost včetně MHD. Nájemce musí počítat se složením vratné kauce ve výši 50 tis Kč + poplatek realitní kanceláři ve výši jednoho nájemného. Uzavřít nájemní smlouvu je možné na jeden rok s možností trvalého bydliště. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Byt 1+1 v Rybitví k dlouhodobému pronájmu.Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 28 m2, dispozičně řešen jako 1+1 - jedna samostatná místnost, chodba prostorná kuchyň, koupelna společná s WC. Byt je nově vymalovaný, k dispozici je kuchyňská linka, bez dalšího vybavení. Nyní v bytě probíhají základní instalatérské a elektrikářské práce. Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 1 600 Kč, každá další osoba 600 Kč) Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Byt bude k nastěhování k 1.11.2020. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v Mostě, ulice Čs. mládeže ve 4. patře panelového domu.Pronájem krásného opraveného bytu 2+1 v Mostě v klidné žádané lokalitě v ulici Čs. mládeže. Jedná se o byt o celkové výměře 53 m2. Prostorná kuchyň se zánovní kuchyňskou linkou, plovoucí podlahy, nově opravená koupelna. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností přihlášení trvalého bydliště. Požadujeme prokázání příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Předem je nutné složit kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku pro kancelář). Uvedené nájemné je bez záloh na vodu, teplo. Výše záloh se vypočítává dle osob bydlících v bytě (1 600 Kč/měs jedna osoba, každý další spolubydlící + 600 Kč/měs), výše záloh se může měnit v závislosti na skutečné spotřebě v bytě. Elektroměr, plynoměr se vždy přepisuje na nového nájemníka. Více informací u makléře.
Cena: 8000 Kč/měs.
Krásný byt 2+KK v obci Tvršice (Staňkovice) nedaleko Žatce po kompletní rekonstrukci. Prinájem bytu 2 + kk, 65 m2 v Tvršicích. Byt je nově po rekonstrukci, připraven k nastěhování. Nová koupelna, nové veškeré rozvody, nové vytápění. Byt je součástí domu, kde je 8 bytů. Velký dvůr a dětské hřiště k dispozici. Velký pokoj s hezkým výhledem, autobusová zastávka před domem, klidné prostředí malé obce v těsné blízkosti Žatce (5 km) a průmyslové zóny Triangle (5 km). Vhodné pro zájemce, kteří se budou o byt dobře starat. Cena nájmu 8 000 Kč / měs. je uvedena bez poplatků 400,-/osoba. Kauce ve výši tří nájmů včetně poplatků. Kauce obsahuje také poplatek realitní kanceláři. Elektroměr v bytě si nájemník vždy převádí na sebe. Byt je vytápěn vlastním elektrokotlem. Více informací u makléře.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (930.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 6500000 Kč
Zajímavá investiční nabídka - technický areál s možností širokého využití a moderní vodní elektrárna. Prodej velmi zajímavého objektu v obci Semín s fungující vodní elektrárnou (80 MWh/rok). Rozlehlý areál bývalého mlýna s plochou pozemku 5211 m2 vhodný pro skladovací nebo výrobní projekt. Moderní technologie vodní elektrárny, bezpečnostní zabezpečení celého areálu. K dispozici jsou veškeré potřebné sítě - tlaková kanalizace plyn, trafačka, obecní vodovod. Technické parametry: instalovaný výkon 30 kWh, datum spuštění 2014, spád 3,6 m, hltnost turbíny 1,2 m3, tok - Opatovický kanál, přístup do velína pomocí web. Na nemovitost je zpracovaná kompletní stavební dokumentace pro výstavbu pobytového zařízení. Ostatní technické stavby jsou v původním stavu a vyžadující kompletní rekonstrukci. Více informací u makléře.
Cena: 5500 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici K.H.Borovského v Mostě, bl. 518Pronájem bytu 1+1 ve 2.patře v ulici K.H.Borovského v Mostě, bl. 518. Jedná se o klidný revitalizovaný dům, byt je v původním udržovaném stavu vhodný pro jednu až dvě osoby. Uvedený nájem je bez záloh na vodu a teplo, výše záloh se dopočítává dle počtu osob žijících v bytě (1 600 Kč/měs první osoba, každý další spolubydlící 600 Kč/os/měs.) Hledáme dlouhodobé nájemníky, požadujeme kauci ve výši dvou nájmů a prokázání vlastních příjmů. Více informací u makléře.
Cena: 4000 Kč
Nebytové prostory v centru Litvínova vhodné pro výrobu, sklady nebo kanceláře. Pronájem nebytových prostor v centru Litvínova o celkové rozloze 80 m2. Majitel nemovitosti je ochotný snížit nájemné na první tři měsíce pro úspěšné rozjetí Vašeho projektu. K dispozici je kancelář, prodejní a obchodní prostor, dvě dílny a sklad materiálu. Je možné využívat hlídané uzavřené parkoviště s možností rezervace vlastních parkovacích míst. Nabízený prostor lze upravit dle požadavků nového nájemníka. Hledáme dlouhodobého nájemníka. Více informací u makléře.
Cena: 2300000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pětipokojový byt o celkové výměře 87 m2, který se nachází v obci Vamberk, nedaleko Rychnova nad Kněžnou.Dovolujeme se Vám nabídnout k prodeji byt 5+1 o celkové ploše 87 m2, s lodžií o výměře 3,33 m2 a sklepní kójí o 2,85 m2. Prodávaná nemovitost se nachází v menší obci jménem Vamberk, nedaleko bývalého okresního města Rychnova nad Kněžnou. V dochozí vzdálenosti naleznete veškerou občanskou vybavenost, v dojezdové vzdálenosti pak hezkou přírodu Orlických hor.Dispozičně je byt řešen následujícím způsobem - kuchyň s malým posezením a vchodem na lodžii, samostatná jídelna, jeden pokoj využívaný v současné době jako komora, ložnice, další dva samostatné pokoje, komora, koupelna a WC. Byt prošel celkovou rekonstrukci před deseti lety, jádro je tedy zděné, okna plastová. Stejně tak je po celkové rekonstrukci i bytový dům. Nová je střecha, fasáda, okna a společné prostory včetně výtahu. Byt je připraven k nastěhování pro rodinu. Stejně tak může být ale využit jako investice k dlouhodobému pronájmu. V takovém případě jsou vážní zájemci, které můžeme doporučit.V případě Vašeho zájmu můžeme pomoci s financováním koupě. Cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 8900 Kč
Pronájem nového bytu 2+1 v centru Hronova s možností dlouhodobého bydlení. Pronájem prostorného bytu 2+1 v centru města Hornova. Jedná se o zrekonstruovaný byt, nové podlahy, nová kuchyňská linka a koupelna. Dva samostatné pokoje, prostorná chodba, samostatné wc a koupelna, velká kuchyň, vlastní elektrokotel. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky ideálně s doporučením z předchozího bydliště a možnosti prokázaní pravidelných příjmů. Jedná se o klidný udržovaný dům s bezpečnostními kamerami ve společných částech domu, centrální internetové připojení. Udržovaná zahrádka s posezením za domem. Kauce ve výši tří nájmů nutná, v kauci je obsažen i poplatek pro kancelář. K uvedenému nájmu se hradí zálohy na vodu a údržbu domu, výše těchto záloh se vypočítává dle osob bydlících v domě. Více informací u makléře.
Cena: 5500 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě, tř. Budovatelů, bl. 94Pronájem bytu 1+1 ve druhém patře v centru Mostu, tř. Budovatelů, bl. 94. Jedná se o pěkný udržovaný byt. K uvedenému nájmu 5500 Kč je nutné počítat se zálohou na vodu a teplo (pro jednu osobu 1600 Kč/měs, každá další osoba 600 Kč/měs.), elektroměr se vždy převádí na nájemníka. Byt je k nastěhování do 14 dní od složení rezervace. Na začátku nájemní smlouvy je nutné složení vratné kauce a poplatku kanceláři v celkové výši 13 000 Kč. Hledáme slušné dlouhodobé nájemníky, požadujeme prokázání vlastních příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme možnost trvalého bydlení, nájemní smlouva na jeden rok s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 7900 Kč/měs.
Pronájem bytu 4+1 v sedmém patře panelového domu v ulici Pražská, Náchod. Pronájem bytu 4+1 v sedmém patře panelového domu s výtahem. Byt je o velikosti 56 m2. Nachází se v sedmém patře panelového domu. V bytě jsou dva menší pokoje, větší ložnice a obývací pokoj. Dům je zateplen, nová střecha, plastová okna. Krásný výhled, bezproblémové parkování. Cena nájmu 7 900 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 1 600 Kč, každá další osoba 600 Kč) Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši 17 000 Kč (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Byt je ihned k nastěhování. Více informací u makléře.
Cena: 40 Kč/měs.
Rozlehlé saldovací a výrobní prostory nedaleko Jílového u Prahy. K pronájmu i malé části hal.Pronájem skladových a výrobních prostor v bývalém zemědělském výrobním areálu na okraji obce Netvořice - Všetice. Nyní prostory procházejí základní rekonstrukcí. Jsou vhodné jako skladovací nebo výrobní prostory. Lze upravit dle požadavků budoucího nájemníka. K dispozici prostory od 500 do 5 000 m2. Vše dle individuální dohody, stávající cena nájmu vychází z technického stavu nemovitosti v průběhu postupujících oprav se cena nájmu může měnit. Více informací u makléře.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 v ulici Kamenná, Chomutov - hledáme dlouhodobé perspektivní nájemníky. Nádherný prostorný byt 4+1 v posledním patře panelového domu s výtahem. Jedná se o kvalitní dlouhodobě udržovaný byt, který je vhodný pro rodinu. Jedná se o klidný dům. Bezproblémové parkování přímo před domem. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů.
Cena: 790 Kč/měs.
Pronájem parkovacích míst v centru Litvínova na oploceném zabezpečeném pozemku. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu parkovací místa v centru Litvínova. Celý prostor je oplocený, vjezdová brána s dálkovým ovládáním, bezpečnostní kamera se záznamem. Možnost dalšího širšího využití. Více informací u makléře.
Cena: 10500 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+kk ve Slavkově u Brna v historickém centru města. V rámci nově zrekonstruovaného bytového domu ve Slavkově u Brna v ulici Úzká nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk v přízemí domu o velikosti 37 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí - nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová koupelna, podlahy okna, byt je vytápěn elektrickými přímotopy. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů a poplatek kanceláři ve výši jednoho nájmu. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, svoz komunálního odpadu, úklid a osvětlení společných prostor apod. dle počtu uživatelů v bytě. Elektroměr, případně plynoměr si nájemník přepisuje na sebe. Více informací u makléře.
Cena: 6000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, Most, byt je po částečné rekonstrukci - nové štuky, výmalba. Zveřejněné fotografie jsou před rekonstrukcí. Byt je k nastěhování do 30 dnů od složení 18.000 Kč kauce. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici K.Marxe v Mostě, bl. 634Pronájem krásného bytu 1+1 v klidném domě. Nyní v bytě probíhají základní instalatérské a elektrikářské práce a kompletní výmalba.Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 1 600 Kč, každá další osoba 600 Kč) Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Byt bude k nastěhování k 1.11.2020. Více informací u makléře.
Cena: 990000 Kč
Prodej bytu 3+1 v ulici Josefa Ševčíka, blok 707, MostNabízíme k prodeji byt ve velmi žádané lokalitě Mostu v ulici Josefa Ševčíka v bloku 707. Jedná se o byt v osobním vlastnictví ve zvýšeném přízemí s balkonem, dispozičně řešen jako 3+1 o velikosti 60 m2. Byt je nyní pronajatý, je možné jej předat jak s nájemníkem tak i prázdný. Tři samostatné pokoje, prostorná vstupní chodba, komora, původní koupelna s odděleným WC. Více podrobností u makléře.
Cena: 4500 Kč/měs.
Pronájem garsoniéry s balkonem v centru Mostu v ulici Věžových domů.Garsoniéra s balkonem je ve 14. patře s výhledem do širokého okolí. K uvedenému nájmu 4500 Kč je nutné počítat se zálohou na vodu a teplo (pro jednu osobu 1600 Kč/měs, každá další osoba 600 Kč/měs.), elektroměr se vždy převádí na nájemníka. Byt je v dobrém udržovaném stavu, v bytě nyní není kuchyňská linka, majitel je připraven ji zajistit. Byt je k nastěhování do 14 dní od složení rezervace. Na začátku nájemní smlouvy je nutné složení vratné kauce a poplatku kanceláři v celkové výši 10 000 Kč. Hledáme slušné dlouhodobé nájemníky, požadujeme prokázání vlastních příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme možnost trvalého bydlení, nájemní smlouva na jeden rok s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 7500 Kč/měs.
Obchodní prostory u hlavní komunikace v centru Hronova. První tři měsíce nulový nájem!Pronájem obchodních prostor o velikosti 60 m2 v centru Hronova. Vhodný pro provoz prodejny, kanceláře, pro služby nebo servis. Majitel nemovitosti je připraven snížit nájemné na první tři měsíce pronájmu, pro úspěšné rozjetí Vašeho projektu. Nutná kauce ve výši tří nájmů (včetně poplatku pro kancelář). Celý dům je zajištěn bezpečnostními kamerami, lze rozšířit i na tyto prostory. Ihned volný, připraven k užívání. Hledáme dlouhodobé nájemníky.
Cena: 7500 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v 5.patře klidného domu v Chomutově.Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 2+1 o celkové rozloze 57 m2. Byt je v dobrém dlouhodobě udržovaném stavu. Krásný balkon, dva samostatné pokoje, na chodbě praktická komora. Prostorná kuchyň a chodba. Původní udržované jádro. Klidný dům, bezproblémové parkování. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů a prokázání příjmů nájemníka. Nabízíme nájemní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení, možnost přihlášení trvalého bydliště. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Více informací u makléře.
Cena: 550000 Kč
Prodej bytu 2+1 v centru Mostu, ulice tř. Budovatelů, blok 100.Nabízíme zajímavý byt v osobním vlastnictví o velkosti 51 m2, dispozičně řešen jako 2+1. V bytě je nyní dlouhodobý spolehlivý nájemník. Byt je ve velmi dobrém udržovaném stavu. Jedná se o kompletně revitalizovaný dům, nová fasáda, plastová eurookna, nová střecha, kvalitní výtah, byt je zabezpečen kamerami a čipovým systémem. Více informací u makléře.
Cena: 13000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+kk ve Slavkově u Brna v historickém centru města. V rámci nově zrekonstruovaného bytového domu ve Slavkově u Brna v ulici Úzká nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk v 1.patře bytového domu o velikosti 66 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí - nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová koupelna, podlahy okna, byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. V chodbě prostorná vestavěná šatní skříň, v kuchyni praktická komora. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů a poplatek kanceláři ve výši jednoho nájmu. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, svoz komunálního odpadu, úklid a osvětlení společných prostor apod. dle počtu uživatelů v bytě. Elektroměr, případně plynoměr si nájemník přepisuje na sebe. Více informací u makléře.
Cena: 7500 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v Mostě, ulice Javorová, blok 525Pronájem prostorného bytu s třemi samostatnými pokoji, prostornou chodbou a velkou kuchyní. Byt je v 6. patře kompletně revitalizovaného domu, nová okna, zateplení, nový výtah, zabezpečení celého domu. Byt je dobrém dlouhodobě udržovaném stavu. K uvedenému nájmu 7500 Kč je nutné počítat se zálohou na vodu a teplo (pro jednu osobu 1600 Kč/měs, každá další osoba 600 Kč/měs.), elektroměr se vždy převádí na nájemníka. Byt je k nastěhování do 14 dní od složení rezervace. Na začátku nájemní smlouvy je nutné složení vratné kauce a poplatku kanceláři v celkové výši 15 000 Kč. Hledáme slušné dlouhodobé nájemníky, požadujeme prokázání vlastních příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme možnost trvalého bydlení, nájemní smlouva na jeden rok s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 5200 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Byt ve 3. patře panelového domu. Celý dům i byt prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. V bytě je nová kuchyňská linka, podlahy, koupena a nová výmalby v celém bytě. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Požadujeme prokázání vlastních příjmů, tedy schopnost dlouhodobě platit nájem, doporučení z předchozího bydliště vítána. Kauce s poplatek kanceláři v celkové výši 12 000 Kč, nelze na splátky. Byt je ihned k nastěhování. Více informací u makléře.
Cena: 6700 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve třetím patře cihlového domu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, vhodné pro rodinu. Měsíční nájemné činí částku 6 700 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 800 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15 000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Krásný, prostorný byt v osobním vlastnictví o velkosti 67 m2, dispozičně řešen jako 3+1 se samostatnými pokoji. Pronájem velmi pěkného bytu 3+1 ve 2. patře panelového domu v ulici Na Borku, Jirkov u Chomutova. Byt o celkové rozloze 67 m2 je ve velmi dobrém udržovaném stavu. Cena holého nájmu 7 000 Kč + zálohy na teplou, vodu a pod. elektroměr, plynoměr si nájemník hradí sám dodavatelům energií. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kteří jsou schopni prokázat své trvalé příjmy. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení, možnost trvalého bydliště. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Více informací u makléře.
Cena: 6000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v centru Mostu, tř. Budovatelů bl. 95Pronájem bytu 2+1 o velikosti 61 m2. Jedná se o prostorný byt se dvěma velkými pokoji, chodbou a kuchyní. Byt má plastová okna a dům je po celkové revitalizaci. Byt je ve 4. patře s výtahem. K uvedenému nájmu 6000 Kč je nutné počítat se zálohou na vodu a teplo (pro jednu osobu 1600 Kč/měs, každá další osoba 600 Kč/měs.), elektroměr se vždy převádí na nájemníka. Byt je k nastěhování do 14 dní od složení rezervace. Na začátku nájemní smlouvy je nutné složení vratné kauce a poplatku kanceláři v celkové výši 15 000 Kč. Hledáme slušné dlouhodobé nájemníky, požadujeme prokázání vlastních příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme možnost trvalého bydlení, nájemní smlouva na jeden rok s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v Mostě, ulice K.H.Borovského č.p. 135Krásný byt dispozičně řešen jako 3+1 o celkové výměře 54,5 m2 s balkonem. Prostorná kuchyň s velmi pěknou kuchyňskou linkou, plovoucí podlahy, nově opravená koupelna. Nájemní smlouva se uzavírá na jeden rok s možností trvalého bydliště. Požadujeme prokázání příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Předem je nutné složit kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku pro kancelář). Uvedené nájemné je bez záloh na vodu, teplo. Výše záloh se vypočítává dle osob bydlících v bytě (1 600 Kč/měs jedna osoba, každý další spolubydlící + 600 Kč/měs), výše záloh se může měnit v závislosti na skutečné spotřebě v bytě. Elektroměr, plynoměr se vždy přepisuje na nového nájemníka. Více informací u makléře.
Cena: 1140000 Kč
K prodeji modulární domky v různých velikostech a provedení po celé ČR.Nabízíme k prodeji kvalitní ekologické bydlení s nízkými provozními náklady. Jedná se o modulovou dřevostavbu různých tvarů a provedení. Dle Vašich aktuálních bytových potřeb pro Vás vyrobíme dům přímo na míru, a to do 3 měsíců od data objednání a následně ho dopravíme na Vámi zvolené místo určení. Modulární domky se stávají stále oblíbenějšími především díky jejich široké možnosti využití - a to nejen na trvalé bydlení (s možností kolaudace), ale i pro rekreaci nebo jako kancelářské prostory. Domy se pyšní energetickou náročností třídy B (nízkoenergetické).Cena domu se odvíjí od velikosti použitých modulů a jejich vnitřního vybavení. Základní moduly jsou obdélníkového tvaru o velikostech: 8 x 4,2 metrů (740.000,- bez DPH), 10 x 4,2 metrů (930.000,- bez DPH), 12 x 4,2 metrů (1.140.000,- bez DPH), 13 x 4,2 metrů (1.240.000,- bez DPH) a 15 x 4,2 metrů (1.450.000,- bez DPH). Tyto moduly pak mohou stát samostatně nebo je možné je poskládat např. do tvaru "L", "T", "H" apod. V ceně vnitřního vybavení domu je plně vybavená koupelna s toaletou, Vámi vybraná podlaha, vstupní i interiérové dveře, elektrické vytápění, osazené zásuvky a vypínače a základní osvětlení ve všech místnostech. Domek je ihned po dodání plně funkční a připraven k okamžitému užívání. Pro naše klienty máme k dispozici na prohlídku vzorový dům v základním obdélníkovém modulu o rozměrech 15 x 4,2 metrů. Na dalších fotkách je pak možné vidět i příklady variabilního skládání jednotlivých modulů.
Cena: 590000 Kč
Prodej bytu 3+1 v ulici U věžových domu v Mostě, blok 375Prodej krásného bytu 3+1 v centru Mostu nedaleko hlavního nákupního centra. Byt je v osobním vlastnictví v sedmém patře revitalizovaného panelového domu. Byt je nyní prázdný, byl dlouhodobě pronajímaný, byt se prodává bez vybavení, které je vidět na fotografiích. Vhodný pro vlastní bydlení případně pro další pronajímaní. Více informací u makléře.
Cena: 490000 Kč
Prodej bytu 1+kk v ulici Studentská nedaleko Chomutova v obci Jirkov. Nabízíme k prodeji útulný byt v osmém patře panelového domu. Byt je v osobním vlastnictví dlouhodobě pronajatý spolehlivé nájemnici s nájemní smlouvou na dobu určitou. V případě prodeje je možné byt předat společně s nájemní smlouvou případně domluvit ukončení, dle dohody. Byt je v původním udržovaném stavu. Velmi dobrá klidná lokalita. Více informací u makléře.
Cena: 299000 Kč
Prodej bytu 4+1 v ulici Luční, Janov u Litvínova.Nabízíme prostorný kvalitní byt 4+1 v panelovém domě v ulici Luční. Jedná se o družstevní byt nyní pronajatý dlouhodobému bezproblémovému nájemníkovi. Byt je v původním udržovaném stavu, jedná se o velmi klidný vchod s kvalitním správcem domu. Podrobnější informace na vyžádání u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Krásný byt 2+KK v obci Tvršice (Staňkovice) nedaleko Žatce po kompletní rekonstrukci. K pronájmu byt 2 + kk, 41 m2 v Tvršicích. Byt je nově po rekonstrukci, připraven k nastěhování. Nová koupelna, nové veškeré rozvody, nové vytápění. Byt je součástí domu, kde je 8 bytových jednotek. Velký dvůr a dětské hřiště k dispozici. Velký pokoj s hezkým výhledem, autobusová zastávka před domem, klidné prostředí malé obce v těsné blízkosti Žatce (5 km) a průmyslové zóny Triangle (5 km). Vhodné pro zájemce, kteří se budou o byt dobře starat. Cena nájmu 7 000 Kč /měs je uvedena bez poplatků 400,-/osoba. Kauce ve výši tří nájmů včetně poplatků. Kauce obsahuje také poplatek realitní kanceláři. Elektroměr v bytě si nájemník vždy převádí na sebe. Byt je vytápěn vlastním elektrokotlem. Více informací u makléře.