Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 90 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory nejrůznějších velikostí a dispozic. Možnost úpravy dle přání nájemníka. Nyní připravujeme nový vstupní vestibul, moderní navigační systém, zabezpečení společných částí domu, nové soc. zázemí a pod. K využití technický výtah, prostorné oplocené parkoviště. Více informací u makléře.
Cena: 95 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor vhodný pro komerční případně umělecké využití v bývalé centrální kotelně průmyslového areálu Alfatex.Administrativně výrobní areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Hledáme dlouhodobé nájemníky se zajímavým projektem, vhodným pro unikátní stavbu v centru průmyslového areálu. Samostatný vchod, vlastní sociální zázemí, kancelář, velký prostor o celkové rozloze 185 m2 hledá své využití - výtvarné dílny, zámečnické, kovářské dílny, ateliéry, technická výrova a pod. Možnost parkování na vlastním parkovišti. V příštích měsících bude stará technologie z objektu demontována, dojde v vyspravení podlah, další úpravy jsou možné dle konkrétního požadavku nájemníka. Prostor pro Vaše nové začátky - alfatex.cz. Více informací u makléře.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu 4+1 po rekonstrukci v Dubí - Pozorka. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 4+1 s centrálním vytápěním v prvním nadzemním podlaží klidného bytového domu. Cena nájmu 8500Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem nově vybudovaného podkrovního bytu v Dubí - Pozorka. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově vybudovaného byt 1+kk o rozloze 40 m2 s centrálním vytápěním ve druhém nadzemním podlaží klidného bytového domu. Cena nájmu 6000 Kč + zálohy zálohy na teplo, elektřinu vodu dle počtu osob cca 5200 Kč/měs. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů, dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 18000 Kč/měs.
Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+kk v Rychnově nad Kněžnou, ulice Jirsákova. Jedná se o nový luxusní byt o velikosti 75 m2.Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+kk v Rychnově nad Kněžnou, ulice Jirsákova. Jedná se o nový luxusní byt o velikosti 75 m2. Byt je situován v přízemí nízkoenergetické novostavby s možností parkování i využití zahrady.Dispozice zahrnují vstupní chodbu, designově zařízený obývací pokoj s kuchyní, dva pokoje, koupelnu, samostatnou toaletou a technickou místnost. Kuchyň je plně vybavena všemi spotřebiči - sklo-keramická varná deska, digestoř, horkovzdušná trouba, lednice s mrazákem. Součástí nabídky je také prostorná komora vně bytu o velikosti 6 m2.Při výstavbě nebyly opomenuty protisluneční venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním na všech oknech. Dům je kompletně zateplen, vytápění je podlahové. Je zde také rozvod počítačové sítě, internetu a TV připojení.Upřednostňujeme zájemce o dlouhodobý pronájem, kteří složí kauci ve výši 2 měsíčních nájmů, provizí realitní kanceláře pak bude částka ve výši 1 měsíčního nájmu. Je možná domluva úhrady akontace na splátky. Cena je bez energií. Byt je připraven k nastěhování od 1.7.2022.
Cena: 7500 Kč/měs.
Byt 2+1 v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92 k dlouhodobému pronájmu. Byt ve 4. patře panelového domu o celkové rozloze 61 m2 v osobním vlastnictví, dispozičně řešen jako 2+1, provedena nákladná rekonstrukce celého bytu. Jedná se o klidný udržovaný dům v centru města. V dosahu veškerá občanská vybavenost. Cena nájmu 7500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 3290000 Kč
Prodej bytu 3+1 v původním udržovaném stavu v Přerově, ulice Hranická. Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví v dobrém stavu v Přerově, ulice Hranická s balkonem. Jedná se o pěkný udržovaný byt ve 4. patře panelového domu po kompletní revitalizaci. Tři prostorné pokoje z toho dva samostatné. Původní koupelnové jádro, oddělené WC, prostorná kuchyň. K bytu náleží sklepní koje a podíl na společných částech domu - kolárna, sušárna. Jedná se o klidný udržovaný dům ve velmi kvalitním prostředí. Veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Více informací u makléře.
Cena: 70 Kč
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skaldovou ocelovou halu s betonovou podlahou o velikosti od 109 m2, výškou 3,6 m. Hala není vytápěná, přístup po zpevněné komunikaci. Více informací u makléře.
Cena: 5700 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Jiráskova, Litvínov s možností parkování. Pronájem bytu 1+1 v ulici Jiráskova, Litvínov. Jedná se o klidný bytový dům s možností pronájmu parkovacího místa na oploceném parkovišti pod kamerovým systémem. Byt nedávno prošel základní rekonstrukcí. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 5700 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně lze uvést tento výpočet - první osoba 2000Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Fotografie bytu jsou ilustrativní z důvodu probíhající opravy. Více informací u makléře.
Cena: 80 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory o velikostech od 40 - 700 m2. K využití technický výtah, možnost pronajmout jak prostory temperované, tak prostory studené. Prostorné oplocené parkoviště. Více informací u makléře.
Cena: 890000 Kč
Prodej garsoniéry s balkonem v centru Mostu v ulici Věžových domů.Garsoniéra s balkonem je ve 12. patře s výhledem do širokého okolí. V tuto chvíli dlouhodobě pronajatý fungujícím nájemníkem s platnou nájemní smlouvu na dobu určitou. Vhodná investice pro dlouhodobé pronájmy případně vlastní bydlení. Jedná se o klidný dům po celkové revitalizaci, plastová okna, nový výtah, nová fasáda a veškeré rozvody, dlouhodobě dobře udržovaný, dobře fungující SVJ. Bezproblémové parkování přímo před domem. Více informací u makléře.
Cena: 9500 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+kk ve Slavkově u Brna v historickém centru města. V rámci nově zrekonstruovaného bytového domu ve Slavkově u Brna v ulici Úzká nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk v druhém patře bytového domu o velikosti 30 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí - nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová koupelna, podlahy okna, byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů a poplatek kanceláři ve výši jednoho nájmu. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, svoz komunálního odpadu, úklid a osvětlení společných prostor apod. dle počtu uživatelů v bytě. Elektroměr, případně plynoměr si nájemník přepisuje na sebe. Více informací u makléře.
Cena: 2000000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pozemek o velikosti 1041 m2 v obci Rašovice nedaleko Týniště nad Orlicí.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji stavební parcelu o velikosti 1041 m2 v Rašovicích u Týniště nad Orlicí. Rozdělením pozemku 180/1, které aktuálně probíhá, vznikne samostatný pozemek 180/15 o velikosti 1041 m2, který je nabízen k prodeji. V současné době je možné napojit elektřinu na hranici pozemku, kanalizaci je třeba řešit čističkou a vodu samostatnou studnou, případně je možné se za úplatu napojit na sousední studnu nacházející se na hranici pozemků.V případě zájmu Vám můžeme pomoci s financováním koupě.Uvedená cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu ve 3.patře bytového domu na tř. Budovatelů v Mostě. Nabízíme k pronájmu velmi pěkný udržovaný byt 2+1 o celkové výměře 60 m2. Prostorná kuchyň s krásnou kuch. linkou, nový plynový sporák, v pokoji nově položený koberec, ve druhém plovoucí podlaha. Krásně provedená koupelna se sprchovým koutem. Jedná se o světlý prostorný byt. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů, prokázání pravidelných příjmů a schopnosti včasného placení nájmu. Více informací u makléře.
Cena: 1490000 Kč
Prodej bytu 2+1 v klidném dome v Chomutově v ulici Jirkovská. Prodej krásného bytu v ulici Jirkovská v Chomutově. Jedná se byt ve 3.nadzemním podlaží s výtahem. Byt je velmi prostorný, vstupní chodba, dva samostatné pokoje kuchyň s jídelnou, původní jádro, nová linka, nové podlahy. Vhodný pro dlouhodobé pronájmy případně rodinné bydlení. Jedná se o klidný dům po celkové revitalizaci, plastová okna, nový výtah, nová fasáda a veškeré rozvody, dlouhodobě dobře udržovaný, dobře fungující SVJ. Bezproblémové parkování přímo před domem. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+kk o velikosti 56 m2 v ulici SNP, Most.Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt 2+kk o rozloze 55,6 m2 ve 2. patře cihlového domu v ulici Slovenského národního povstání v Mostě. Praktický kuchyňský kout, prostorný pokoj, byt je nyní kompletně nově vymalován. Hledáme dlouhodobé nájemníky, požadujeme prokázaní pravidelných příjmů a doporučení z předchozího bydliště. Kauce nutná ve výši tří nájmů, nelze na splátky. K uvedenému nájmu 7000 Kč je nutné počítat se zálohou na vodu a teplo (pro jednu osobu 2000 Kč/měs, každá další osoba 1000 Kč/měs.), elektroměr se vždy převádí na nájemníka. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení, možnost trvalého bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu 1+kk v Ústí nad Labem, Všebořice v klidném domě. Pronájem bytu 1+kk v ulici Spartakiádní, Ústí nad Labem, Všebořice. Jedná se o klidný a bezpečný bytový dům. Byt nedávno prošel základní rekonstrukcí. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně lze uvést tento výpočet - první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Fotografie bytu jsou ilustrativní z důvodu probíhající opravy. Více informací u makléře.
Cena: 85 Kč
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostory bývalého hudebního klubu v přízemí hlavní budovy. Samostatný vchod, barové zázemí, sociálky, velký prostor o celkové rozloze 316 m2 hledá své využití, možnost parkování na vlastním parkovišti. Více informací u makléře.
Cena: 1390000 Kč
Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 v ulici Kamenná, Chomutov - zajímavá investice. Prostorný byt 2+1 v těchto dnech procházející rozsáhlou rekonstrukci. Nové podlahy, nová kuch. linka, nová koupelna. Byt je bez balkonu, ve druhém nadzemním podlaží. Vhodný pro dlouhodobé pronájmy případně rodinné bydlení. Jedná se o klidný dům po celkové revitalizaci, plastová okna, nový výtah, nová fasáda a veškeré rozvody, dlouhodobě dobře udržovaný, dobře fungující SVJ. Bezproblémové parkování přímo před domem. Více informací u makléře.
Cena: 950000 Kč/měs.
Byt 1+1 v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92. Velmi pěkný byt 1+1 po celkové rekonstrukci v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92. Byt je po opravě koupelny, kuchyně, nová výmalba v 1. patře. Vhodný investiční byt. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve 2. patře cihlového domu. Byt je nově vymalovaný, připravený k nastěhování. Hledáme dlouhodobé nájemníky, vhodné pro rodinu. Měsíční nájemné činí částku 6500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 1190000 Kč
Prodej bytu 3+1 v Mostě, ulice Javorová, blok 525Prodej prostorného bytu s třemi samostatnými pokoji, prostornou chodbou a velkou kuchyní. V bytě nyní bydlí dlouhodobý spolehlivý nájemník s nájemní smlouvou na dobu určitou. Byt je v 6. patře kompletně revitalizovaného domu, nová plastové okna, zateplení, nový výtah, zabezpečení celého domu. Více informací u makléře.
Cena: 13000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v Polabinách v ulici Chemiků, v Pardubicích. Pronájem příjemného bytu ve zvýšeném přízemí o dispozici 3+1 (tři samostatné pokoje) o celkové rozloze 68 m2. V bytě je kuch. linka a plynový sporák, jinak je byt nezařízený. V obývacím pokoji plovoucí podlaha v dalších pokojích koberce. Oddělená koupelna od WC. K bytu náleží uzamykatelný balkon, který je přístupný z chodby. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, bezproblémové parkování, veškerá občanská vybavenost v okolí. Cena nájmu 13 000 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 5900 Kč/měs.
Pronájem kompletně opraveného bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 po celkové opravě v ulici Javorová, Most. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Cena nájmu 5900Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 890000 Kč
Prodej kompletně rekonstruovaného bytu 1+1 v Mostě, tř. Budovatelů, bl. 94Prodej bytu 1+1 ve druhém patře v centru Mostu, tř. Budovatelů, bl. 94. Jedná se o zrekonstruovaný byt - nová kuch. linka, renovované dubové parkety, nové štuky, oprava koupelny a WC. V bytě nyní žije dlouhodobá fungující nájemnice se smlouvou na dobu určitou. Vhodný pro dlouhodobé pronájmy případně rodinné bydlení. Klidný dům po celkové revitalizaci, plastová okna, nový výtah, nová fasáda a veškeré rozvody, dlouhodobě dobře udržovaný, dobře fungující SVJ. Bezproblémové parkování přímo před domem. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Udržovaný byt v 2. patře panelového domu. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Nutností je kauce ve výši dvou nájmů. Požadujeme prokázání pravidelných příjmů. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 3000000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům v Horním Adršpachu o zastavěné ploše 184 m2, s pozemkem o velikosti 1023 m2.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům v Horním Adršpachu o zastavěné ploše 184 m2, s pozemkem o velikosti 1023 m2.Rodinný dům je připraven na celkovou rekonstrukci nového majitele. Aktuálně je třeba vyklidit prostory, aby bylo možné úpravy dle Vašich přestav započít. Proto nabízíme i slevu z kupní ceny na úklid prostor. Dispozičně je nemovitost řešena následujícím způsobem - v přízemí jsou dva pokoje, kuchyň, koupelna, toaleta a chodba. První patro je pak téměř stejné, navíc je oproti přízemí další pokoj. Dům je podsklepen a má i půdu s možností vybudování dalších podkrovních pokojů. Na pozemku se nachází také samostatná garáž. V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování koupě. Mezi více zájemci pak rozhodne vyšší nabídka.Uvedená cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem nově vybudovaného podkrovního bytu v Dubí - Pozorka. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově vybudovaného byt 1+kk o rozloze 36 m2 s centrálním vytápěním ve druhém nadzemním podlaží klidného bytového domu. Cena nájmu 5900 Kč + zálohy zálohy na teplo, elektřinu vodu dle počtu osob cca 5200 Kč/měs. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů, dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 1290000 Kč
Prodej rekonstruovaného bytu 3+1 v Mostě, ulice Javorová, blok 525Prodej prostorného rekonstruovaného bytu s třemi samostatnými pokoji, prostornou chodbou a novou velkou kuchyní. Byt je v 6. patře kompletně revitalizovaného domu, nová okna, zateplení, nový výtah, zabezpečení celého domu. Byt je nyní pronajatý fungujícímu nájemníkovi s nájemní smlouvu na dobu určitou. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve 1. patře cihlového domu. Nové podlahy, koupena po rekonstrukci, nová kuchyňská linka. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 6500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 95 Kč/měs.
Rozlehlé skladovací a výrobní prostory v Netvořicích. K pronájmu i malé části hal.Pronájem skladových a výrobních prostor v bývalém zemědělském výrobním areálu na okraji obce Netvořice. Nyní prostory procházejí základní rekonstrukcí. Jsou vhodné jako skladovací nebo výrobní prostory. Lze upravit dle požadavků budoucího nájemníka. Základní haly se pronajímají bez možnosti vytápění. V případě zájmu lze upravit i na haly zateplené, s možností temperace a topení. V takovém případě cena pronájmu začíná na částce 95 Kč/m2/ měs. K dispozici jsou prostory od 500 do 5 000 m2. Vše dle individuální dohody. Více informací u makléře.
Cena: 700 Kč/měs.
Pronájem parkovacích míst v centru Litvínova na oploceném zabezpečeném pozemku. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu parkovací místa v centru Litvínova. Celý prostor je oplocený, vjezdová brána s dálkovým ovládáním, bezpečnostní kamera se záznamem. Možnost dalšího širšího využití. Více informací u makléře.
Cena: 890000 Kč
Prodej bytu 1+1 v ulici Růžová v Mostě, bl. 524Prodej bytu o rozloze 27 m2 v celkově revitalizovaném panelovém domě v ulici Růžová, dispozičně řešen jako 1+1 v těchto dnech procházející rozsáhlou rekonstrukci (zveřejněné fotografie jsou před zahájením oprav bytu). Nyní se připravují nové podlahy, nová kuch. linka, nová koupelna. Byt je bez balkonu, ve druhém patře. Vhodný pro dlouhodobé pronájmy případně vlastní bydlení. Jedná se o klidný dům po celkové revitalizaci, plastová okna, nový výtah, nová fasáda a veškeré rozvody, dlouhodobě dobře udržovaný, dobře fungující SVJ. Bezproblémové parkování přímo před domem. Více informací u makléře.