Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
chalupa
chata
dům
hotel
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 385, MostPronájem prostorného bytu 3+1 s balkonem v ulici M. G. Dobnera bl. 385, Most. Zveřejněné fotografie jsou pouze ilustrační, v bytě byla provedena kompletní oprava jednotlivých pokojů. Byt je k nastěhování od 15.3.2019. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů předem (splátky nejsou možné), dále pak potvrzení příjmů (např. doložením pracovní smlouvy) a doporučení z předchozího bydliště. Prohlídka možná každou středu v odpoledních hodinách.
Cena: 220000 Kč
Prodej bytu 1+1 v bloku 96 na ulici tř. Budovatelů.Udržovaný byt v opraveném cihlovém bytovém domě vhodný k pronajímaní. Byt je dispozičně řešen jako 1+1 bez balkonu. Centrum Mostu - blok 96, třída Budovatelů. Jedná se o klidný bezpečný dům. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Relativně byt v 11. patře panelového domu. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Prohlídky možné vždy ve středu v odpoledních hodinách.
Cena: 7900 Kč/měs.
Pronájem rekonstruovaného bytu 2+1 v ulici Kamenná, Chomutov - hledáme dlouhodobé perspektivní nájemníky. Prostorný byt 2+1 po právě dokončující rekonstrukci. Nové podlahy, nová kuch. linka, nová koupelna. Byt je bez balkonu, ve druhém patře. Vhodný pro rodinu. Jedná se o klidný dům. Bezproblémové parkování přímo před domem. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. V bytě probíhají dokončující práce, byt bude k nastěhování od 1.3.2019.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem slunného bytu 1+1 v Chomutově, ulice Kamenná. Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1 o celkové rozloze 34 m2. Byt je v dobrém udržovaném stavu, původní umakartové jádro. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Byt je připraven k nastěhování.
Cena: 6000 Kč/měs.
Byt v bl. 99 v Mostě pro rodinu s dětmi. Pronájem prostorného bytu 2+1 v Mostě na tř. Budovatelů blok 99. Byt relativně v udržovaném stavu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kauce nutná. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici Jana Kubelíka v Mostě, bl. 507 v 6. patře panelového domu. Pronájem prostorného bytu 3+1 s velkým balkonem v ulici Jana Kubelíka v Mostě, bl. 507 v 6. patře panelového domu. Jedná se o klidný bezpečný dům. Byt má dva samostatné pokoje a velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuch. koutem. K bytu náleží komora přímo na patře bytu. V okolí veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchodní centrum a pod. Hledáme dlouhodobé nájemníky s doporučením od předchozího pronajímatele a prokázáním příjmů. Kauce ve výši dvou nájmů nutná.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, Most, vhodný pro rodinu. Zveřejněné fotografie jsou pouze ilustrační, v bytě byla provedena kompletní oprava jednotlivých pokojů. Byt je k nastěhování od 15.3.2019. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů předem (splátky nejsou možné), dále pak potvrzení příjmů (např. doložením pracovní smlouvy) a doporučení z předchozího bydliště. Prohlídka možná každou středu v odpoledních hodinách.
Cena: 12500 Kč/měs.
Pronájem luxusního bytu 2+1 v Rychnově nad Kněžnou, ul. Sokolovská. Byt je k nastěhování od 1.6.2019. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velice krásný byt 2+1 v patře cihlového domu. Byt prošel v posledních letech nákladnou rekonstrukcí koupelny, kuchyně, veškerých rozvodů podlah. V bytě je internetové připojení, nízké provozní náklady, plastová okna, celý dům je zateplen. K bytu náleží prostorný sklep a možnost využít společnou kolárnu. Dům je velmi klidný, udržovaný po celkové revitalizaci. Výborné strategické místo domu. Požadovaná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + poplatek realitní kanceláři. Nájemní smlouva na jeden rok s možností trvalého bydliště a následného prodloužení. Byt je k nastěhování od 1.6.2019.
Cena: 8000 Kč/měs.
Pronájem rekonstruovaného bytu 4+1 v ulici Kamenná, Chomutov - hledáme dlouhodobé perspektivní nájemníky. Nádherný prostorný byt 4+1 v posledním patře panelového domu s výtahem. Jedná se o kvalitní dlouhodobě udržovaný byt. Vhodný pro rodinu. Jedná se o klidný dům. Bezproblémové parkování přímo před domem. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Byt je připraven k nastěhování.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě, tř. Budovatelů, bl. 94Pronájem bytu 1+1 ve zvýšeném přízemí v centru Mostu, tř. Budovatelů, bl. 94. Jedná se o pěkný udržovaný byt. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Kauce nutná ve výši 10 000 Kč. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 5500 Kč
Pronájem bytu na třídě Budovatelů v Mostě.Byt 1+1 po částečné rekonstrukci v centu Mostu na třídě Budovatelů. Nová podlaha v obývacím pokoji, opravená koupelna, plastová okna a nové vchodové dveře. Byt je ve zvýšeném přízemí, relativně klidného dmou. Hledáme spolehlivé dlouhodobé nájemníky. Požadujeme prokázání příjmů. Uvedená cena nájmu je bez záloh na energiích. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 1350000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 65 m2 v klidné části obce Černožice.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 65 m2 v klidné části obce Černožice. Jedná se o byt v osobním vlastnictví, který se nachází v 1.NP. Byt je prostorný a slunný. Dispozičně je řešen jako 3+1, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, další pokoj, koupelna a samostatné WC. Z obývacího pokoje s původními dřevěnými parketami lze vyjít na prostorný balkon. Koupelna je vybavena vanou, stěny jsou obloženy keramickým obkladem, na podlaze je dlažba.K bytu náleží dva samostatné sklepy umístěné v suterénu domu o celkové velikosti 10 m2.V domě je k dispozici společná sušárna - jedná se o velkou místnost i k uskladnění kol. O dům se stará dobře fungující společenství vlastníků.Dům prošel rekonstrukcí, došlo k výměně vchodových dveří a schránek, nátěru fasády.Byt bude vhodný pro rodinu i jednotlivce, kteří si chtějí bydlení upravit podle svých představ. Zároveň je ale připraven ihned k nastěhování. Bonusem k této nabídce je pak možnost přikoupení samostatné garáže o velikosti 20 m2, která se nachází vedle bytového domu. Cena této garáže je 159 000 Kč.(uvedené ceny nezahrnují provizi RK).
Cena: 1150000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 45 m2 (1+1) v klidné části města Svitavy.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 45 m2 (1+1). Nemovitost v osobním vlastnictví se nachází v klidné části Svitav, nedaleko centra města (v blízkosti lokality je veškerá občanská vybavenost). Byt je situován v přízemí udržovaného bytového domu. Náleží k němu sklepní kóje a půdní prostor, oboje o velikosti 4m2. Dále k nemovitosti patří i malý pozemek v bezprostřední blízkosti bytového domu, ze kterého je možné udělat si zahrádku.Dispozičně je byt řešen jako kuchyň s jídelnou a oddělenou částí ložnice, koupelna s toaletou. Prostory jsou před rekonstrukcí, v původním stavu, nový majitel si je tak bude moci upravit dle svých představ. V případě zájmu zařídíme financování koupě i rekonstrukce.Cena je bez provize RK.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě v ulici Tř. Budovatelů v bl. 100.Pronájem bytu ve třetím patře v Mostě v ulici Budovatelů v bloku 100. V bytě jsou nyní nutné drobné opravy, které je možné následně odečíst od nájmu. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů. Prohlídky jsou možné každou středu.
Cena: 220000 Kč
Prodej bytu 1+1 v Mostě, ul. tř. Budovatelů, bl. 100Prodej velmi pěkného bytu 1+1 v Mostě o celkové rozloze 35 m2 vhodného k pronajímání. Byt je v dobrém udržovaném stavu, nová plastová okna, celkově zateplen, dobrá kuch. linka a koupelna. V domě nový výtah. Prohlídka možná každou středu.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 383, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 383, Most, vhodný pro rodinu. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky. Prohlídky jsou možné každou středu. Kauce nutná, dále požadujeme doložení příjmů (pracovní smlouvu) a doporučení z předchozího bydliště.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v 5.patře klidného domu v Chomutově.Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 2+1 o celkové rozloze 57 m2. Byt je v dobrém dlouhodobě udržovaném stavu. Krásný balkon, dva samostatné pokoje, na chodbě praktická komora. Prostorná kuchyň a chodba. Původní udržované jádro. Klidný dům, bezproblémové parkování.
Cena: 2090000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rekonstruovaný byt o velikosti 69 m2 (3+kk) v klidné části města Ústí nad Orlicí.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt o velikosti 69 m2 (3+kk). Nemovitost v osobním vlastnictví se nachází v klidné části Ústí nad Orlicí, nedaleko centra města. Byt je situován v přízemí rekonstruovaného bytového domu. Náleží k němu sklepní kóje o velikosti 5m2 a balkón. Dispozičně je byt řešen jako obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatná toaleta.Prostory jsou po celkové rekonstrukci, vzdušné a slunečné, vhodné pro rodinu i jednotlivce. V blízkosti lokality se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, náměstí, supermarket atp.).Cena je bez provize RK.