Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
penzion
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 6900 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici Kopistská 231,Janov u LitvínovaPronájem bytu 3+1 v Janově, Kopistká 231, s balkonem, 7.patro, o celkové rozloze 68,4 m2. Čistý nájem 6.900 Kč. Byt je vhodný pro dlouhodobé nájemníky, požadujeme doložení prokázání příjmů, např. doložení pracovní smlouvy. Nabízíme možnost trvalého bydliště. Kauce nutná ve výši dvou nájmů, tj. 14.000Kč, kauci nelze splácet. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem slunného bytu 1+1 v Chomutově, ulice Kamenná. Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1 o celkové rozloze 34 m2. Byt je v dobrém udržovaném stavu, původní umakartové jádro. Hledáme nájemníky s prokázaným příjmem a doporučením od předchozího pronajímatele. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Byt je připraven k nastěhování.
Cena: 6800 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve 3. patře cihlového domu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, vhodné pro rodinu. Měsíční nájemné činí částku 6 800 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 800 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15 000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 2+1 v klidné lokalitě.Velmi pěkný, udržovaný byt dispozičně řešený jako 2+1 se samostatnými pokoji ve 2. patře cihlového domu. Byt je nově vymalovaný, připravený k nastěhování. Hledáme dlouhodobé nájemníky, vhodné pro rodinu. Měsíční nájemné činí částku 6500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 800 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 11000 Kč/měs.
Pronájem luxusního bytu 2+1 v Rychnově nad Kněžnou, ul. Sokolovská. Byt je k nastěhování od 1.6.2020. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velice krásný byt 2+1 v patře cihlového domu. Byt prošel v posledních letech nákladnou rekonstrukcí koupelny, kuchyně, veškerých rozvodů podlah. K bytu náleží prostorný sklep a možnost využít společnou kolárnu, v bytě je připojení k internetu. Dům je velmi klidný, udržovaný po celkové revitalizaci. Výborné strategické místo domu. Požadovaná kauce ve výši tří měsíčních nájmů což je včetně poplatku realitní kanceláři. Nájemní smlouva na jeden rok s možností trvalého bydliště a následného prodloužení. Byt je k nastěhování od 1.6.2020.
Cena: 6800 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v Bílině, ulice Maxe Švabinského 619, pro dlouhodobé bydlení. Pronájem bytu 2+1 o celkové výměře 52 m2 v Bílině, ulice Maxe Švabinského. Jedná se o v lmi pěkný byt, dva samostatné pokoje, prostorná chodba, balkon, oddělené WC, prostorná kuchyň. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nutnost prokázání příjmů a schopnosti pravidelně splácet stanovené nájemné. Nabízíme možnost dlouhodobého nájemního vztahu po uplynutí první tříměsíční zkušební doby. Požadujeme kauci v celkové výši 16 tis Kč (včetně poplatku pro RK). Měsíční nájemné je 6.800 Kč + zálohy na teplo a vodu 2 600 Kč na první osobu, každá další osoba +600 Kč na zálohy. Více informací u makléře.
Cena: 5700 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem 757. Udržovaný slunný byt v 5. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 35 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 5 700 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2200 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu platíte kauci ve výši 14.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Růžová v Mostě, bl. 524Pronájem bytu o rozloze 27 m2 v celkově revitalizovaném panelovém domě v ulici Růžová, dispozičně řešen jako 1+1. Ideální pro jednoho až dva spolubydlící. Krásný udržovaný byt. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Kauce nutná ve výši dvou nájmů.Více informací u makléře.
Cena: 2790000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji dvoupokojový byt, který se nachází v Hradci Králové.Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji dvoupokojový byt o celkové ploše 47 m2 s balkonem o výměře 2 m2. Prodávaná nemovitost se nachází v blízkosti centra města Hradec Králové. V dojezdové vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost i služby, ale také Šimkovy sady, kde se můžete projít klidnou přírodou nebo vyjet po cyklostezce na kole či bruslích. Dispozičně je byt řešen takto - obývák s kuchyní jsou spojeny, koupelna a toaleta naopak odděleny, stejně tak je samostatná ložnice. Byt je po celkové rekonstrukci, podlahy jsou plovoucí laminátové, okna plastová, dlažba keramická. Byt je nabízen k prodeji plně vybavený, s nábytkem v obýváku, vestavěnými skříněmi a postelemi v ložnici, spotřebiči v kuchyni (sklokeramická deska, trouba, digestoř), ale i v koupelně (pračka a sušička). Na základě domluvy je ale byt také možné kompletně vyklidit.Bytový dům je po podobné rekonstrukci jako samotný byt. Proběhla revitalizace fasády a oprava krytiny a krovů. K bytu také náleží sklepní kóje o výměře 3,3 m2 a k dispozici jsou i společné prostory jako kolárna a kočárkárna. Topení je dálkové ústřední vedené z Opatovic, proto jsou náklady na bydlení velmi příznivé. Samotný byt se nachází v pátém patře, dům je bez výtahu. Nemovitost je vhodná k okamžitému nastehování bez nutnosti četných úprav. V případě Vašeho zájmu můžeme pomoci s financováním koupě. Uvedená cena je bez provize realitní kanceláři a bez vnitřního vybavení bytu.
Cena: 2190000 Kč
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pětipokojový byt o celkové výměře 87 m2, který se nachází v obci Vamberk, nedaleko Rychnova nad Kněžnou.Dovolujeme se Vám nabídnout k prodeji byt 5+1 o celkové ploše 87 m2, s lodžií o výměře 3,33 m2 a sklepní kójí o 2,85 m2. Prodávaná nemovitost se nachází v menší obci jménem Vamberk, nedaleko bývalého okresního města Rychnova nad Kněžnou. V dochozí vzdálenosti naleznete veškerou občanskou vybavenost, v dojezdové vzdálenosti pak hezkou přírodu Orlických hor.Dispozičně je byt řešen následujícím způsobem - kuchyň s malým posezením a vchodem na lodžii, samostatná jídelna, jeden pokoj využívaný v současné době jako komora, ložnice, další dva samostatné pokoje, komora, koupelna a WC. Byt prošel celkovou rekonstrukci před deseti lety, jádro je tedy zděné, okna plastová. Stejně tak je po celkové rekonstrukci i bytový dům. Nová je střecha, fasáda, okna a společné prostory včetně výtahu. Byt je připraven k nastěhování pro rodinu. Stejně tak může být ale využit jako investice k dlouhodobému pronájmu. V takovém případě jsou vážní zájemci, které můžeme doporučit.V případě Vašeho zájmu můžeme pomoci s financováním koupě. Cena je bez provize realitní kanceláři.
Cena: 6000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, Most, byt je po částečné rekonstrukci - nové štuky, výmalba. Zveřejněné fotografie jsou před rekonstrukcí. Byt je k nastěhování do 30 dnů od složení rezervace a kauce. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v centru Mostu, tř. Budovatelů bl. 95Pronájem bytu 2+1 o velikosti 61 m2. Jedná se o prostorný byt se dvěma velkými pokoji, chodbou a kuchyní. Byt má plastová okna a dům je po celkové revitalizaci. Byt je ve 4. patře s výtahem. Více informací u makléře. Kauce ve výši dvou nájmů nutná.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v 5.patře klidného domu v Chomutově.Hledáme dlouhodobé nájemníky do bytu 2+1 o celkové rozloze 57 m2. Byt je v dobrém dlouhodobě udržovaném stavu. Krásný balkon, dva samostatné pokoje, na chodbě praktická komora. Prostorná kuchyň a chodba. Původní udržované jádro. Klidný dům, bezproblémové parkování. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů a prokázání příjmů nájemníka. Nabízíme nájemní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení, možnost trvalého bydliště. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Více informací u makléře.
Cena: 390000 Kč
Prodej slunného bytu 1+1 v Chomutově, ulice Kamenná. Nabízíme prodej bytu 1+1 o celkové rozloze 34 m2 v osobním vlastnictví. Byt je v dobrém udržovaném stavu v ptáme patře, jeden samostatný pokoj, kuchyňský kout s jídelnou, původní umakartové jádro. Byt byl dlouhodobě pronajímaný, nyní prázdný. Dům je po celkové revitalizaci.
Cena: 6500 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem. Udržovaný slunný byt v 11. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 45 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák, krásná kuchyň, samostatný pokoj, prostorná chodba a zasklená lodžie. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 6800 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (jedna osoba 1900 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu je nutné složit kauci ve výši 15.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Relativně byt v 11. patře panelového domu. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu.
Cena: 11000 Kč/měs.
Pronájem bytu v žádané lokalitě Náchoda. Pronájem krásného bytu 4+1 s balkonem v 7. patře. Jedná se o nadstandardní byt – prostorná kuchyň s myčkou, vestavěnou troubou a plynovým sporákem. Nově zrekonstruovaná koupelna, tři samostatné pokoje a velký obývací pokoj s balkonem, prostorná chodba s praktickou vestavěnou skříní. V celém bytě položená plovoucí podlaha, nové pokojové dveře a jednotné dřevěné zárubně. Jedná se o světlý prostorný byt, bezproblémové parkování před domem. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kteří jsou schopni prokázat pravidelný příjem a ideálně doporučení z předchozího bydliště. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností trvalého bydliště. Nutná kauce ve výši tří nájmů, nelze na splátky. Více informací u makléře.
Cena: 5500 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu 1+ kk v Teplicích v 11. patře bytového domu. Družstevní byt o celkové výměře 36 m2 v klidném čistém domě. Bezproblémové parkování, veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Hledáme dlouhodobého nájemníka. Měsíční nájemné činí částku 5 500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (jedna osoba 1 400 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu nutné složit kauci ve výši 15.000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.
Cena: 10000 Kč
Pronájem nového bytu 2+1 v centru Hronova s možností dlouhodobého bydlení. Pronájem prostorného bytu 2+1 v centru Hornova. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný byt, nová plastová euro okna, nové podlahy, nová kuchyňská linka a koupelna. Dva samostatné pokoje, prostorná chodba, samostatné wc a koupelna, velká kuchyň, vlastní elektrokotel. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky ideálně s doporučením z předchozího bydliště a možnosti prokázaní pravidelných příjmů. Jedná se o klidný udržovaný dům s bezpečnostními kamerami ve společných částech domu, centrální internetové připojení. Udržovaná zahrádka s posezením za domem. Kauce ve výši tří nájmů nutná.
Cena: 6000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Byt ve 3. patře panelového domu. Celý dům i byt prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. V bytě je nová kuch. linky, podlahy, koupena a nová výmalby v celém bytě. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Požadujeme prokázání vlastních příjmů, tedy schopnost dlouhodobě platit nájem, doporučení z předchozího bydliště vítána. Kauce ve výši 16 tis Kč, nelze na splátky. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě v ulici Tř. Budovatelů v bl. 100.Pronájem bytu ve čtvrtém patře v Mostě v ulici Budovatelů v bloku 100. Jedná se o udržovaný byt, bez dalšího vybavení. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů. Více informací u makléře.
Cena: 7500 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem 720. Udržovaný slunný byt v 2. patře o velikosti 2+1 s výměrou 55 m2. Nová kuchyňská linka, nově zrekonstruovaná koupelna a WC. Byt nyní prochází drobnou renovací a výmalbou. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 7 500 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 2 600 Kč, každá další osoba 600 Kč). Při rezervaci bytu je nutné složit kauci ve výši 16 000 Kč (kauce nelze na splátky). Nájemné se platí vždy v daném měsíci do 15. dne. Byt je volný okamžitě. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Více informací u makléře.