Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
nájemní dům
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 5700 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Jiráskova, Litvínov s možností parkování. Pronájem bytu 1+1 v ulici Jiráskova, Litvínov. Jedná se o klidný bytový dům s možností pronájmu parkovacího místa na oploceném parkovišti pod kamerovým systémem. Byt nedávno prošel základní rekonstrukcí. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 5700 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně lze uvést tento výpočet - první osoba 2000Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Fotografie bytu jsou ilustrativní z důvodu probíhající opravy. Více informací u makléře.
Cena: 26000 Kč/měs.
Pronájem luxusního dvoupatrového bytu 4+kk s nádhernou terasou a balkonem v každém patře v Praze Letňanech.Krásný dvoupatrový byt 4+kk v Praze v Letňanech, celková plocha 117 m2 v 9 a 10. patře panelákového domu (jedná se o mezonetovou nástavbu z roku 2004). V prvním patře je obývací pokoj s prosklenou stěnou a vstupem na balkon, kuchyňský kout, komora, wc pro návštěvy, přijímací chodba se schodištěm do druhého patra. V patře velká koupelna s vanou, tři samostatné ložnice velká terasa (20 m2). Jedná se o velmi příjemný moderní reprezentativní byt. Byt je vybaven vlastním elektrokotlem a ohřevem vody. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů + poplatek realitní kanceláři. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, úklid a osvětlení společných prostor apod. dle počtu uživatelů v bytě. Zálohy jsou vždy jednou ročně vyúčtovány. Elektroměr, plynoměr přepisujeme na nájemníka. Více informací u makléře.
Cena: 4500 Kč/měs.
Pronájem garsoniéry v centru Mostu, ulice M.G.Dobnera, bl. 384Pronájem garsoniéry ve druhém patře v centru Mostu v ulici M.G.Dobnera, bl. 384, v relativně dobrém udržovaném stavu. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK). Více informací u makléře.
Cena: 9000 Kč/měs.
Pronájem prostorného bytu 3+1 v dobrém udržovaném stavu v Přerově, ulice Hranická. Pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví v dobrém stavu v Přerově, ulice Hranická s balkonem. Jedná se o pěkný udržovaný byt ve 4. patře panelového domu po kompletní revitalizaci. Tři prostorné pokoje z toho dva samostatné. Původní koupelnové jádro, oddělené WC, prostorná kuchyň. K bytu náleží sklepní koje, kolárna, sušárna. Jedná se o klidný udržovaný dům ve velmi kvalitním prostředí. Veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Cena nájmu 9000Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně první osoba 3000 Kč, každá další osoba 1500 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 6900 Kč/měs.
Pronájem družstevního bytu 4+1 v ulici Luční v Janově u LitvínovaPronájem bytu 4+1 v ulici Luční v Janově u Litvínova. Byt prošel základní renovací. Tři prostorné pokoje, velký zasklený balkon, prostorná chodba s komorou. Cena nájmu 6900 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 8900 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici Jiráskova, Litvínov s možností parkování. Pronájem bytu 3+1 v ulici Jiráskova, Litvínov. Jedná se o klidný bytový dům s možností pronájmu parkovacího místa na oploceném parkovišti pod kamerovým systémem. Byt nedávno prošel základní rekonstrukcí. Hledáme dlouhodobého spolehlivého nájemníka. Cena nájmu 8 900 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (orientačně lze uvést tento výpočet - první osoba 2 000 Kč, každá další osoba 1 000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 12900 Kč/měs.
Pronájem podkrovního bytu 2+kk ve Slavkově u Brna v historickém centru města. V rámci nově zrekonstruovaného bytového domu ve Slavkově u Brna v ulici Úzká nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovního byt 2+kk ve třetím patře bytového domu o velikosti 87 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí - nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, nová koupelna, podlahy okna, byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Hledáme dlouhodobé nájemníky, nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů a poplatek kanceláři ve výši jednoho nájmu. K uvedenému nájmu budou připočítány zálohy na vodu, svoz komunálního odpadu, úklid a osvětlení společných prostor apod. dle počtu uživatelů v bytě. Elektroměr, případně plynoměr si nájemník přepisuje na sebe. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem nově vybudovaného podkrovního bytu v Dubí - Pozorka. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově vybudovaného byt 1+kk o rozloze 40 m2 s centrálním vytápěním ve druhém nadzemním podlaží klidného bytového domu. Cena nájmu 5000 Kč + zálohy zálohy na teplo, elektřinu vodu dle počtu osob cca 5200 Kč/měs. Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů, dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 11500 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 s balkonem po rekonstrukci v ulici Krušnohorská, Chomutov v klidném domě.Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 s centrálním vytápěním ve čtvrtém patře s výtahem v klidném bytovém domě. V bytě se nyní dokončuje oprava koupelny, kuchyňské linky, podlahových krytin a celkové vymalování bytu. Tři samostatné pokoje, prostorný zasklený balon, velká vstupní hala, oddělené WC, koupelna, krásná kuchyň. Fotografie jsou ilustrativní z probíhající rekonstrukce. Byt bude připraven k nastěhování od 1.11.2022. Cena nájmu 11500Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 3000 Kč, každá další osoba 1500 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 6500000 Kč
Prodej bytu 1+1 v ulici Zlatnická, Praha.Zajímavá investiční příležitost. Byt na adrese Zlatnická, Praha 1 za velmi zajímavou cenu. Dispozičně řešený 1+1 o celkové rozloze 39 m2, ve třetím patře klidného vnitrobloku v centru Prahy. Byt je v původním stavu před rekonstrukcí. Prostorný samostatný pokoj, původní parkety vhodné k renovaci, příjemná koupena s vanou, oddělené wc, vstupní místnost, kde dříve byl kuchyňský kout a plynový sporák. Dům jako celek je reprezentativní s fungujícím společenstvím vlastníků nemovitostí. Krásná lokalita nedaleko obchodního centra Paládium, ve stejné ulici známá kavárna a restaurace Hotel Imperiál. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem rozlehlého bytu 1+1 v klidné obci Jestřebí. Krásný byt v prvním patře dispozičně řešen jako 1+1 o velikosti 71 m2 s rozlehlou vstupní chodbou. Jedná se o klidný krásný bytový dům s možností využití zahrady, parkování v areálu domu. Byt je vytápěn centrálním elektrokotlem. Nájemné pro tuto bytovou jednotku je stanoveno na částku 6.500 Kč/měs + 4.500 Kč zálohy na energie (teplo, teplá voda, elektřina, vodné stočné, odpady a pod). Zálohy se mohou měnit dle počtu osob v bytě. Kauce ve výši 13 tis Kč (včetně poplatku RK), nelze na splátky. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností trvalého bydliště. Byt je k nastěhování. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem družstevního bytu 4+1 v ulici Luční v Janově u LitvínovaPronájem bytu 4+1 v ulici Luční v Janově u Litvínova. Cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem krásného bytu ve 3.patře bytového domu na tř. Budovatelů v Mostě. Nabízíme k pronájmu velmi pěkný udržovaný byt 1+1 o celkové výměře 34 m2. Prostorná kuchyň s funkční kuch. linkou, nový plynový sporák, prostorný pokoj s novou podlahou. Koupelna s vanou. Jedná se o světlý prostorný byt. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů, prokázání pravidelných příjmů a schopnosti včasného placení nájmu. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Byt 1+1 v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92 k dlouhodobému pronájmu. Velmi pěkný byt 1+1 po celkové rekonstrukci v Mostě na třídě Budovatelů v bloku 92 k dlouhodobému pronájmu. Byt je po opravě koupelny, kuchyně, nová výmalba v 1. patře. Hledáme nájemníka, cena nájmu 6500 Kč + zálohy na vodu a teplo dle počtu osob žijících v bytě (první osoba 2000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši tří nájmů a uhrazení poplatku družstvu za nového nájemníka, dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.
Cena: 6000 Kč/měs.
Krásný byt v klidném panelovém domě v ulici Sídliště Za Chlumem 757. Udržovaný slunný byt v 5. patře s výtahem o velikosti 1+1 s výměrou 35 m2. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění ústředním topením, nový plynový sporák. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Měsíční nájemné činí částku 6000 Kč + zálohy na služby dle počtu obyvatel (dvě osoby 3000 Kč, každá další osoba 1000 Kč). Zálohy se jednou ročně vyúčtovávají. Elektroměr a plynoměr si nájemník vždy přepisuje na sebe. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení a možnost trvalého bydliště. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů (včetně poplatku RK), dále pak prokázaní vlastních příjmů a doporučení z předchozího místa bydliště výhodou. Více informací u makléře.