Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
dům
hotel
penzion
pozemek
vila
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 150000 Kč
Prodej bytu 4+1 v ulici Větrná, Janov u Litvínova.Prodej bytu 4+1 ve třetím patře v ulici Větrná, Janov u Litvínova. Prostorný byt s balkonem, v relativně udržovaném stavu. Byt je vhodný pro dlouhodobé pronajímaní. Možnost parkování před domem. Dům prošel částečnou revitalizací - nová plastová okna, výtah, odpady. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Byt v bl. 99 v Mostě pro rodinu s dětmi. Pronájem prostorného bytu 2+1 v Mostě na tř. Budovatelů blok 99. Byt relativně v udržovaném stavu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kauce ve výši dvou nájmů nutná. Fotografie jsou ilustrační. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v Teplicích, ulice Jana Koziny.Pronájem bytu od 1.12.2019, jedná se o byt 2+1 o velikosti 43 m2 ve třetím patře cihlového bytového domu. Byt nyní prochází kompletní rekonstrukcí, buduje se zde nová koupelna, nová kuchyň. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kteří jsou ochotni doložit své finanční příjmy a doporučení předchozího bydliště. Požadujeme dvouměsíční kauci. Nabízíme roční smlouvu s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 384, Most, vhodný pro rodinu. Zveřejněné fotografie jsou pouze ilustrační, v bytě byla probíhá kompletní oprava jednotlivých pokojů. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů předem (splátky nejsou možné), potvrzení příjmů (např. doložením pracovní smlouvy) a doporučení z předchozího bydliště. Více informací u makléře.
Cena: 19500 Kč/měs.
K pronájmu jedinečné byt 3+kk se zahradou v luxusní lokalitě Třebeš, Hradec Králové.Luxusní byt bezproblémově dostupný z centra Hradce Králové. Dispozice bytu je 3+KK o celkové rozloze 82,7 m2 + zahrada. Jedná se o zcela nový nízkoenergetický dům v naprosto moderním technologickém provedení. Kuchyňská linka bude vybavena sklokeramikou varnou deskou, troubou a myčkou. Byt je vybaven vlastním elektrokotlem. Možnost pronájmu jednoho parkovacího místa. V bezprostřední blízkosti veškerá občanská vybavenost včetně MHD. Nájemce musí počítat se složením vratné kauce ve výši 50 tis Kč. Uzavřít nájemní smlouvu je možné na jeden rok a to pouze s nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Více informací u makléře.
Cena: 18500 Kč/měs.
K pronájmu jedinečné byt 3+kk s terasou v luxusní lokalitě Třebeš, Hradec Králové.Luxusní byt bezproblémově dostupný z centra Hradce Králové. Dispozice bytu je 3+KK v prvním patře o celkové rozloze 76,5 m2. Jedná se o zcela nový nízkoenergetický dům v naprosto moderním technologickém provedení. Kuchyňská linka bude vybavena sklokeramikou varnou deskou, troubou a myčkou. Byt je vybaven vlastním elektrokotlem. Možnost pronájmu jednoho parkovacího místa. V bezprostřední blízkosti veškerá občanská vybavenost včetně MHD. Nájemce musí počítat se složením vratné kauce ve výši 50 tis Kč. Uzavřít nájemní smlouvu je možné na jeden rok a to pouze s nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Více informací u makléře.
Cena: 8000 Kč/měs.
Krásný byt 3+1 v žádané a klidné lokalitě Mostu.Pronájem velmi pěkného bytu 3+1 v ulici Lidická v Mostě ve 4. patře panelového domu. Jedná se o byt v klidném a udržovaném domě. U domu velké parkoviště. Byt má dva samostatné pokoje a velký obývací pokoj, oddělenou kuchyň. Opravená nová koupelna a wc. Na chodbě k dispozici komora. Hledáme dlouhodobé slušné nájemníky. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Více informací u makléře.
Cena: 690000 Kč/měs.
Prodej bytu 2+1 v Chomutově s balkonem na ulici 17. listopadu. Krásný prostorný byt 2+1 s balkonem o celkové rozloze 64 m2. Dva samostatné pokoje, okna jak do ulice tak do zeleně. Moderní kuchyňská linka, v chodbě vestavěná skříň, komora, moderní koupelna. Byt je v osobním vlastnictví, použitelný pro bankovní zástavu. Více informací u makléře.
Cena: 6500 Kč/měs.
Pronájem bytu 2+1 v Mostě na tř. Budovatelů bl. 99.Pronájem prostorného bytu 2+1 v Mostě na tř. Budovatelů blok 99. Byt relativně v udržovaném stavu. Hledáme dlouhodobé nájemníky, kauce ve výši dvou nájmů nutná. Fotografie jsou ilustrační. Více informací u makléře.
Cena: 230000 Kč
Prodej bytu 1+1 v bloku 96 na ulici tř. Budovatelů.Udržovaný byt v opraveném cihlovém bytovém domě vhodný k pronajímaní. Byt je dispozičně řešen jako 1+1 bez balkonu. Centrum Mostu - blok 96, třída Budovatelů. Jedná se o klidný bezpečný dům. Prohlídky možné každou středu.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě v ulici Tř. Budovatelů v bl. 100.Pronájem bytu ve třetím patře v Mostě v ulici Budovatelů v bloku 100. V bytě jsou nutné drobné opravy, které je možné následně odečíst od nájmu. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Požadujeme kauci ve výši dvou nájmů. Více informací u makléře.
Cena: 4000 Kč/měs.
Pronájem suterénního bytu 1+1 o velikosti 60 m2 s okny do zahrady. Pronájem rozlehlého bytu 1+1 o celkové velikosti 60 m2 v opraveném sníženém přízemí v ulici Baarova, Teplice. Velká kuchyň s oknem do zahrady. Prostorná chodba a samostatný velký pokoj. Klidný, udržovaný dům. Opravený dvůr s malou zahradou. Na chodbě bezpečnostní kamery. Jedná se o sklepní byt se zvýšenou vlhkostí. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Více informací u makléře.
Cena: 19500 Kč/měs.
K pronájmu jedinečné byt 3+kk se zahradou v luxusní lokalitě Třebeš, Hradec Králové.Luxusní byt bezproblémově dostupný z centra Hradce Králové. Dispozice bytu je 3+KK o celkové rozloze 82,7 m2 + zahrada. Jedná se o zcela nový nízkoenergetický dům v naprosto moderním technologickém provedení. Kuchyňská linka bude vybavena sklokeramikou varnou deskou, troubou a myčkou. Byt je vybaven vlastním elektrokotlem. Možnost pronájmu jednoho parkovacího místa. V bezprostřední blízkosti veškerá občanská vybavenost včetně MHD. Nájemce musí počítat se složením vratné kauce ve výši 50 tis Kč. Uzavřít nájemní smlouvu je možné na jeden rok a to pouze s nájemníky bez zvířat a nekuřáky. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Více informací u makléře.
Cena: 10000 Kč/měs.
Pronájem krásného prostorného bytu 3+kk s terasou v centru Teplic, v ulici Dlouhá ve druhém patře bytového domu.Krásný částečně zařízený byt v ulici Dlouhá v Teplicích. Rozlehlá terasa cca 20m2, tři velké průchozí pokoje, krásná koupelna, zařízená kuchyň. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Jedná se o klidný dům. Hledáme dlouhodobé nájemníky s doporučením z předchozího bydliště a prokázanými příjmy. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení, možnost trvalého bydliště. Byt bude volný od 15.10.2019. Nyní se opravuje podlaha v kuchyni.
Cena: 7500 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 383, MostProstorný byt 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 383, Most, vhodný pro rodinu. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky. Kauce nutná, dále požadujeme doložení příjmů (pracovní smlouvu) a doporučení z předchozího bydliště.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v Mostě, tř. Budovatelů, bl. 94Pronájem bytu 1+1 ve zvýšeném přízemí v Mostě, tř. Budovatelů, bl. 94. Pěkný udržovaný byt. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Kauce ve výši dvou nájmů nutná. Více informací u makléře.
Cena: 4500 Kč/měs.
Pronájem garsoniéry v centru Mostu, ulice M.G.Dobnera, bl. 384Pronájem garsoniéry ve druhém patře v centru Mostu v ulici M.G.Dobnera, bl. 384. Dům je v dobrém udržovaném stavu. Případné nutné opravy hradí majitel. Hledáme slušné dlouhodobé nájemníky. Možnost trvalého bydlení, podmínky nájmu jsou k jednání. Kauce nutná ve výši dvou nájmů a prokázání pravidelných příjmů. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Byt ve 3. patře panelového domu. Byt vyžaduje drobné opravy, které zajistí majitel. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Kauce ve výši dvou nájmů nutná. Více informací u makléře.
Cena: 5500 Kč/měs.
Garsoniéra o velikosti 33 m2 v centru Mostu, ul. U Věžových domů.Pronájem garsoniéry v klidném bezpečném domě v ulici Lidická v Mostě, bl. 601. Byt je v 6. podlaží s komorou. Celý dům je opraven a velmi dobře udržován. Hledáme dlouhodobé nájemníky s dobrým doporučením. Kauce ve výši dvou nájmů nutná.
Cena: 240000 Kč
Prodej bytu 2+1 v centru Mostu, tř. Budovatelů bl. 95Prodej bytu 2+1 o velikosti 61 m2 vhodný k pronajímání. Jedná se o prostorný byt se dvěma velkými pokoji, prostornou chodbou a kuchyní. Byt má plastová okna. Celý dům je po kompletní revitalizaci. V bytě jsou potřeba drobné úpravy koupelny a kuch. linky.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, MostPronájem bytu 1+1 v ulici Javorová, Most. Udržovaný byt v 2. patře panelového domu. Celý dům prošel nákladnou opravou zateplen, nové výtahy, plastové okna, hlavní vchodové dveře, bezpečnostní kamery a kompletní oprava společných prostor domu. Byt je určený k dlouhodobému pronájmu. Nutností je kauce ve výši dvou nájmů. Požadujeme prokázání pravidelných příjmů. Nabízíme nájemní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení. Více informací u makléře.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+kk v ulici Moskevská v Mostě, bl. 409 v 7. patře panelového domu s balkonem. Pronájem bytu 1+kk v ulici Moskevská v Mostě, bl. 409 v 7. patře panelového domu s prostorným balkonem. K bytu náleží komora přímo na patře. Byt v příštích dvou měsících projde celkovou rekonstrukcí, k nastěhování bude od 1.11.2019. Možnost parkování před domem. Hledáme dlouhodobé nájemníky s prokázanými příjmy, kauce nutná.
Cena: 5000 Kč/měs.
Pronájem bytu 1+1 v bloku 96 na ulici tř. Budovatelů.Udržovaný byt k dlouhodobému pronájmu ve zvýšeném přízemí o velikosti 1+1 v centru Mostu - blok 96, třída Budovatelů. Určené pro dlouhodobé slušné nájemníky. Jedná se o klidný bezpečný dům. Kauce nutná. Více informací u makléře.
Cena: 7000 Kč/měs.
Pronájem bytu 3+1 v ulici M.G.Dobnera bl. 385, MostPronájem prostorného bytu 3+1 s balkonem ve 14. patře věžového domu v ulici M.G.Dobnera bl. 385, Most. Hledáme dlouhodobé nájemníky. Kauce nutná ve výši dvou nájmů. Zveřejněné fotografie jsou ilustrativní, došlo ke kompletní opravě omítek, nyní se připravuje výměna kuch. linky. Více informací u makléře, k nastěhování do jednoho měsíce.
Cena: 220000 Kč
Prodej bytu 1+1 v Mostě, tř. Budovatelů bl. 94Prodej bytu 1+1 ve zvýšeném přízemí v centru Mostu. Byt vyžaduje základní opravu. Vhodný pro další pronajímaní. Nízké provozní náklady. V bytě jsou plastová okna, celý dům prošel kompletní revitalizací. Cena k jednání.
Cena: 4500 Kč/měs.
Pronájem nového bytu 1+KK v obci Žamberk. Pronájem krásného nově vybudovaného bytu 1+kk v ulici Tylova v Žamberku. Byt o celkové rozloze 26 m2. Krasná garsoniéra ideální pro jednoho člověka nebo pár. Jedná se zcela nový komfortní byt s podlahovým vytápěním, oddělenou kuchyní a krásnou koupelnou spolu s toaletou. Uvedená cena je bez záloh na energie. Zálohy na teplo, vodu osvětlení spol. prostor cca 2 000 Kč. Elektroměr přepisujeme na nájemníka. Hledáme dlouhodobé spolehlivé nájemníky. Dům je naprosto klidný, příjemný pro bydlení.