Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

Vyberte si nemovitost

Oblast / kraj
Text inzerátu
Typ nemovitosti
byt
hotel
penzion
pozemek
Typ
Prodej Pronájem
Cena: 90 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelářské prostory nejrůznějších velikostí a dispozic. Možnost úpravy dle přání nájemníka. Nyní připravujeme nový vstupní vestibul, moderní navigační systém, zabezpečení společných částí domu, nové soc. zázemí a pod. K využití technický výtah, prostorné oplocené parkoviště. Více informací u makléře.
Cena: 60 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory o velikostech od 40 - 700 m2. K využití technický výtah, možnost pronajmout jak prostory temperované, tak prostory studené. Prostorné oplocené parkoviště. Více informací u makléře.
Cena: 95 Kč/měs.
Rozlehlé skladovací a výrobní prostory v Netvořicích. K pronájmu i malé části hal.Pronájem skladových a výrobních prostor v bývalém zemědělském výrobním areálu na okraji obce Netvořice. Nyní prostory procházejí základní rekonstrukcí. Jsou vhodné jako skladovací nebo výrobní prostory. Lze upravit dle požadavků budoucího nájemníka. Základní haly se pronajímají bez možnosti vytápění. V případě zájmu lze upravit i na haly zateplené, s možností temperace a topení. V takovém případě cena pronájmu začíná na částce 95 Kč/m2/ měs. K dispozici jsou prostory od 500 do 5 000 m2. Vše dle individuální dohody. Více informací u makléře.
Cena: 80 Kč/měs.
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory vhodné pro komerční využití v bývalém průmyslovém areálu Alfatex.Průmyslový areál v ulici Křemešnická 650, Pelhřimov. Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostory bývalého hudebního klubu v přízemí hlavní budovy. Samostatný vchod, barové zázemí, sociálky, velký prostor o celkové rozloze 316 m2 hledá své využití, možnost parkování na vlastním parkovišti. Více informací u makléře.