Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, správu objektů, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý odkup nemovitostí.

O společnosti Reality SEBASTIAN


Realitní kancelář SEBASTIAN zajišťuje koupi, prodej či pronájem nemovitostí, kompletní správu nemovitostí, v případě zájmu jsme ochotni nabídnout přímý dokup nemovitostí. Své služby nabízí především v Praze, dále pak ve Středních, Východních a Severních Čechách. Realitní kancelář SEBASTIAN je úspěšnou a finančně stabilní společností poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami.

V případě potřeby zajišťujeme i další právní pomoc nejčastěji se jedná o narovnání vlastnických práv a vztahů, zřizování a rušení věcných břemen, bankovních zástav, exekuční řízení, insolvenční řízení, zastupování na veřejných dražbách, otázky regulovaného nájmu apod.

FBPřipojte se k nám na Facebooku.

Pracovníci naší kanceláře mají dlouholetou zkušenost v oblasti nákupu, prodeje a financování nemovitostí. Zvláště pak s realizací velkých investičních projektů. Kromě bohaté databáze nabízených nemovitostí vedeme také širokou evidenci tzv. poptávek, které výrazně zvyšují rychlost prodeje. Výhodou je i znalost prostředí prodeje nemovitostí zatížených exekucemi a jinými zástavami. Naše práce je zaměřena na individuální přístup dle potřeb a požadavků klienta.

Finanční poradenství – využíváme síť finančních poradců, kteří jsou připraveni pomoci ve Vašich specifických požadavcích a dovést Vaši žádost o hypotéku ke zdárnému konci. Většinou se nejedná pouze o zajištění finančních prostředků za účelem nákupu nemovitosti, ale o kompletní strategické finanční plánování Vaší budoucnosti.

Právní servis – pro naše klienty zajišťujeme kompletní zpracování kupních smluv, advokátních, notářských případně bankovních úschov peněz a listin. Komunikaci s katastrálními a finančními úřady. V případě potřeby zajišťujeme i další právní pomoc nejčastěji se jedná o narovnání vlastnických práv a vztahů, zřizování a rušení věcných břemen, bankovních zástav, exekuční řízení, insolvenční řízení, zastupování na veřejných dražbách, otázky regulovaného nájmu apod.

Daňové poradenství – součástí našich služeb může být i zpracování a podání daňových přiznání. Včetně povinných znaleckých posudků.  Naši daňoví poradci jsou připraveni pomoci v mnoha otázkách daňových povinností a možností legálních úlev z těchto povinností.

Investiční poradenství a servis – investiční portfolia v oblasti nemovitostí

  • investiční projekty – aktivní vyhledávání vhodných nemovitostí za účelem dalšího pronajímání
  • servis v oblasti investičních komodit
  • tržní ocenění nemovitosti
  • komunikace s úřady ohledně územních plánů

Správa nemovitostí

  • kompletní správa nájemních bytů a bytových domů
  • správa průmyslových areálů a kancelářských domů
  • stavební a technický dozor, komunikace s úřady
  • péče o nájemníky, výběr  a kontrola nájmů,
  • zamezení vzniku pohledávek, případné zajištění
  • zajišťování právních vztahů s dodavateli i odběrateli služeb